Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sciteces DAILY ONE vitaminokat...

Sciteces DAILY ONE vitaminokat mikor beszedem egyebe kell lenyelni vagy meg lehet rági?

Figyelt kérdés
Egybe nem nagyon megy :S
2011. máj. 10. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
törd kettébe vagy aprítsd össze
2011. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia a pontos termékkel nem találkoztam én a Biotech ONE A DAY-t szoktam szedni, vicces hogy mennyire lopják egymástól a neveket, nagyon gyűlöli egymást a két márka :D

Mindegy, a lényeg az hogy eléggé biztos vagyok benne hogy ha nem bírod lenyelni megrághatod vagy összetörheted elötte, ugyanaz van belül mint kívül, igaz hogy akkor a felszívodását felgyorsítod ami lehet végül nagyobb vitamin veszteséghez fog vezetni mert egyszerre sokkal több fog emésztődni belőle az amúgy is nagy adagból! Szóval jobb ha egybe lenyeled de biztos nem lesz bajod ha nem

2011. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne rágd meg, ha tudod inkább törd ketté, vagy késsel vágd ketté, és úgy:)


23L

2011. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TOMAtm ***** válasza:

ne rágd el mert borzasztó íze van.

inkább vágd el vagy valami joghurtal,kefirrel nyeld le.

2011. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha ennyire számít akkor megoldom hogy egybe mennyen köszi :)
2011. máj. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!