Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden gyümölcsevés után...

Minden gyümölcsevés után hasmenésem van és görcsöl a gyomrom,mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
(nem ég,hanem görcsöl )Pedig imádom a gyülölcsöket,almát,banánt,narancsot,mandarint,ananászt,meggyet szoktam enni.
2009. márc. 11. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha régebben nem voltak ilyen jellegü problémáid,szerintem menj el orvoshoz.A hasmenés nem játék,fölleg ha valamilyen étel evése után rögtön jelentkezik.
2009. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A banán után pont nem lenne szabad, én colitis-es vagyok, nekem a banán jóformán gyógyszer.

Egy jó gasztroenterológus tudna korrekt választ, de irány a doki!

2009. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat.

Eddig sose volt ilyen problémám,de csak a gyümölcs evés után jeletkezik,minden mást rendesen emésztek.

21 éves lány vagyok

Félek a dokitól :S

2009. márc. 11. 01:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne félj a dokitól, bántani biztos nem fog!

Viszont ha valami baj van, akkor az akkor is ott van, ha azt nem diagnosztizálják, te nem tudsz róla. Jobb, ha minél előbb tudod és minél előbb el lehet kezdeni ellene valamit.

2009. márc. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fruktóz-intolerancia lehet. Ez azt jelenti, hogy a gyümölcscukrot nem tudja feldolgozni a szervezeted. Ugyanolyan, mint a tejcukor-érzékenység.
2009. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én kisbabámból 3 napja minden kijött szinte, tegnap majdnem kiszáradt és most a fertőző osztályon fekszik infúzión.ne játsz ezzel, mert nagyon veszélyes!!!!!!!feltétlen menj orvoshoz!most egyébként járvány van, rögtön tudni fogja az orvos, hogy mit kell tenned, egyébként diétára fognak, erre nem igen van gyógyszeres kezelés.
2009. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!