Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak, mit egyek?

Hogyan hízzak, mit egyek?

Figyelt kérdés
162cm és 43kg vagyok!nagyon szeretnék hízni!p ma vettem kettő nadrágot magamnak és egyik sem lett jó rám!ezt már nem bírom!am meg azért nem próbáltam fel mert nem volt rá idő!előre is köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 6. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

sajna ez ismi. 158 cm, 35 kg, 16 év...

És borzalom amikor a tükörbe nézek... a pólómból csak 2 csont nől ki.. és nem azért, mert nem eszek rendesen, vagy eleget... sajnos ez alkat...

2010. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Fiú vagyok és én most nyáron töltöttem, kb 1 hónapja a 15 évet és 45 kiló vagyok. 162 cm. én tegnap csak vacsorára ettem 4 szendvicset sokra nem mentem vele.. :) próbálok többet enni mindig hátha hátha aztán mindig meglátom mire mentem vele..szóval én csak azt tudom ajánlani hogy egyél amennyit tudsz de azért ne hányásig :) és emiatt ne is idegeskedj mert ilyen vagy. (ilyenek vagyunk) és az idegesség nem tesz jót :)
2010. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
hát...:D Ismerős én is hízni akarok 13 éves vagyok 37kg és 152 cm az alkatom is ilyen apa és elég vékony meg anya is. De ez azértt amernnyi én vagyok ez nagyon kevés, deannyit tudok ajánlani h semmi édességet nem egyél mert nem lesz étvágyad( sajnos én nem bírom megállni :D)De ebédelni nem sokat szoktam mert hát suliban kajálok vagy nem :D de érdekes mert nyáron semmit nem híztam pedig reggeli 1-2 szendvics vacsi 1 szendvics és az ebéd normál mennyiségben:D nah mind1 nemtudom
2012. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
énis sovány vagyok 14évesen 164cm 45kg..:| viszont ami nyugtat, hogy mindkét szülőm sovány volt ilyen korában most pedig normális alkatúak.:)
2012. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
te normális vagy h ilyeneket írsz?!!
2014. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Az utolsóval egyetértek csak én 5 kilót szeretnék hízni, 147cm 38 kghoz
2020. jún. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!