Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak, mit egyek?

Hogyan hízzak, mit egyek?

Figyelt kérdés
162cm és 43kg vagyok!nagyon szeretnék hízni!p ma vettem kettő nadrágot magamnak és egyik sem lett jó rám!ezt már nem bírom!am meg azért nem próbáltam fel mert nem volt rá idő!előre is köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 6. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképpen egyél többet. Nem írtál az étkezési szokásaidról, így nehéz válaszolni. Elvileg napi öt étkezés, ami reális. Próbálj mind az öt alkalommal enni. Én ugyanolyan magas vagyok, mint te, tehát el tudlak képzelni. Valóban nem egészséges ez a súly. Egyél sok gyümölcsöt, és ebédelj kiadósan, lehetőleg főtt ételt. Tudom, nehéz lesz először, de fokozatosan kell elkezdeni. Kérheted orvos tanácsát is, aki biztosan össze tud állítani neked egy ideális étrendet esetleg átutal szakemberhez.

A reggelid is lehet bő: gyümölcs, müzli, tea, joghurt. Ezt így mind. :) (Anyukám is ilyen vékony, neki is ezt tanácsolta az orvos, mert egészséges, de kiadós) Ehetsz reggelire még főtt tojást, rántottát, vajas kenyeret, szendvicset, kakóval, teával, cappuchino-val. Azonban a helyedben mégis felkeresném a háziorvosod.

2009. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Barmit ehetsz ami jolesik ,csak ne osszevissza hanem legyen egy etkezesi oraranded. PL.mint a katonasagnal ,elore meghatarozott idoben egyel es ezt tartsd be mindennap.
2009. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!és várom a töbi tanácsot is!!
2009. márc. 6. 12:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt hiszik, hogyha vki sokat és kalóriadúsat eszik, akkor értelemszerűen hízik. ez nem így van, mert ha valaki alkatából eredően sovány, mint pl Te, az soha nem fog úgymond meghízni. ugyanis ha valaki alkatilag sovány, az amiatt van, mert gyorsabb az anyagcseréje. ugyanígy jellemző a fordítottja kövér emberekre is, hogy hónapokig koplalnak, mégis nehezen fogynak, náluk meg lassabb az anyagcsere.

az az igazság, hogy bár kicsi a súlyod, te így vagy egészséges. tinikoromban én is nagyon vékony voltam, mki rajtam szörnyülködött, holott egészséges voltam, mint a makk. most 23 vagyok, már nőiesebb az alkatom, de az öreg nénik még mindig sápítoznak, jajj de sovány vagyok, pedig amúgy nagyon sokat eszem. véleményem szerint neked nem is híznod kéne elsősorban, hanem az izmaidat erősíteni. ajánlom, hogy kezdj el valamit sportolni, és különösen az erősítésre helyezd a hangsúlyt. enni pedig egyél rendesen, de a plusz kalóriák bevitelének nincs értelme, csak a gyomrodat terheled vele.

2009. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Hülyeség, hogy nem tud vki hízni. Van aki könnybben hízik van aki nehezebben. De mindneki tud súlyt le és felpakolni magára.


1. étkezés: 20 db tojásból rántotta szalonnával kenyérrel

2. étkezés: Banán 4-5 db

3. étkezés: Jópár szenyó valami nem szírban tocsogó hússal

4. étkezés: Banán 4-5 db

5. étkezés: Rántott combhegyek rizzsel sok tartármártással

6. étkezés: Túrós palacsinta + banán


Tessék ha ettől nem hízol akkor a Föld lapos. Persze nem fog lemenni mind, de idővel sikerülni fog.

Én napi 1kg csirkemellett eszek 1kg rizzsel, 20 darab tojást, 200g tonhalat, 200g sajtot, 100g zabpelyhet + 6liter vizzel lekísérve az egész.

2009. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó...

ezt a baromságot inkább nem minősítem...

gondolkozzál már! egy 160 centis 43 kilós filigrán nő hogy tudná már begyűrni ezt a kajamennyiséget??? egy 140 kilós 2 méretes szénlapátoló benga állat még ok, hiszen neki szüksége is van erre a tápanyagmennyiségre. de könyörgöm a kérdezőnek? úgy elrontaná a gyomrát szerencsétlen, hogy csak na!

2009. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

te agykombájn. ez egy példa. mert mindneki sír,h nem tud hízni. van egy gyerek akivel foglalkozok és egyfolytában nyavalyog nekem,h nemtud hízni pedig egésznap eszik. biztos valami baja van és kell neki egy csomo kivizsgálás. kérdem a sráctól mit eszel,h nem tudsz hízni? a gyerek: hát suliban 1 szendvicset, ebédre amit anya csinál, vacsorára meg 1 szendvicset. na mondom igen ez aztán tényleg mennyiség. elmondom,h egyél többet rengeteget. 2 hét múlva jön megint,h hát még mindig nem hízik kellenek neki vizsgálatok. na jó a kérdés megint: mit eszel egy nap? gyerek: hát már 5 szendvicset megeszek 1 nap meg 5 fánkot.

na ezmegint csak nulla tápanyagbevitel. most erre mit mondjak neki? azért irok ekkora mennyiségeket mert úgyse fogja megenni, de legalább törekedni fog rá 1 napig,h egyen rengeteget te idióta! Sőt elmondom, hogy másnap már megint nulla lesz a kajája és harmadnap meg megint sírni fog,h nem hízik. De akkor már talán rájön saját maga is,h lehet,h azért nem hízik mert nem eszik eleget.

2009. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Tészta tésztával,sütik,persze csak ha nem vagy cukorbeteg nekem bejött.Amúgy nem eszek sokat én se.
2009. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó előttinek írnám, hogy az a szerencsétlen gyerek azért nem eszik többet, mert bír. Én is sovány vagyok és az az 5 szendvics 5fánk egy nap be sem férne. Nem tudok mit csinálni vele, szeretnék sokat enni de egyszerűen nem fér belém.
2009. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

16.55-ösnek:


Noooormális?

Ki tudja ezt megzabálni? Amúgy én is hízni szeretnék min. 8-10 kilót!

2009. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!