Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak le a nassolásró...

Hogyan szokjak le a nassolásról? Vagy mit ajánlotok nasinak ami nem hízlal annyira?

Figyelt kérdés
leszokóban vagyok a dohányzásról és sajnos nagyon sokat "csipegetek" egész nap.olajosmagvakra allergiás vagyok szóval az felejtős gyümölcsöket szeretem de pl ha nincs itthon és már nagyon nem birok magammal mit egyet ami nem hízlal?
2009. márc. 5. 14:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Én 5éve szoktam le a dohányzásról.Én azóta szotyolázom feketét pirítok az jó apró és nem sokat török belőle.A másik tippem szeletelj sárgarépát retket stb...tedd vízbe és egész nap rághatod.
2009. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
gumimaci,nekem az vált be.:-)
2009. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mazsola, aszalt gyümölcsök

répa nyersen rágcsálva

tartalékolj be műzliből, gabonapehelyből, vagy minek hívják, tudod, olyan, amiben nagy darabok vannak és tej nélkül elrágcsálva is finom


segíteni szokott még egy jó nagy bögre édesítőszeres, citromos tea - telít és az édességvágyadat is csillapítja :P

2009. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket:)
2009. márc. 5. 15:49
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is leszokóban vagyok. Semmiképpen ne egyél műzlit és gabonapelyhet nasi helyett. Nem akarom megbántani az előttem szólót, hiszen én is rögtön ahhoz nyúltam, hiszen teljesen világosnak tűnik, hogy akkor oké, az nem hízlal, mégis majdnem olyan, mint a többi édesség. Na de ezek ám telis-tele vannak kalóriával - nézd meg a dobozon - , ami rendben van, hiszen ha reggelire fogyasztod, akkor ellát bőven energiával. Gyümölcsöt egyél és zöldséget. Raktározz be ezekből! Aszalt gyümölcsöt meg véletlenül se egyél, hiszen tele van cukorral. Csakis nyers és sózatlan gyümölcs és zöldség legyen az, amit fogyasztasz.
2009. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!