Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet a folyamatos...

Mitől lehet a folyamatos gyomor fájásom és hogy állandó jelleggel fel vagyok puffadva?

Figyelt kérdés
Már körülbelül hetek óta, állandóan fel vagyok puffadva. De nagyon nagy mértékben. A gyomrom is fáj, de az nap közben nem szokott, inkább éjjel ha felkelek, vagy pedig, reggel van és elkezdek mozogni, érzem hogy maga a gyomrom fáj. Olyasmi érzés mint amikor valamit nyújtunk, csak nálam reggel mikor elkezdek mozogni, mintha nyújtanám a gyomrom :D Tudom hülyén hangzik, de így van. Kajámban kicseréltem mindent, amit addig ettem, át variáltam, de mind hiába, a fájdalom és a puffadás továbbra is fennáll. Mi a fene lehet ez?
2011. ápr. 16. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ha nem a kajában van a hiba (mondjuk laktózérzékenység, vagy ilyenek) Akkor mindenféleképpen fordulj orvoshoz! De ha hetek óta szenvedsz tőle, akkor eddig miért nem mentél? :S

(szerintem menj el egy gasztroenterológushoz...)

2011. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Puffadás ellen próbáld ki a Raphachol tablettát. Ez, egy gyógyszernek nem minősülő, feketeretek prés-lé sűrítmény, tabletta alakban. Gyógyszertárban kapható , 300-350 ft körül van az ára. Ha nem javul, mindenféle képpen fordulj orvoshoz
2011. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!