Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Colonix béltisztító teában...

Colonix béltisztító teában van valami igazság?

Figyelt kérdés
Megnéztem a honlapot és... hát... egyből hányingerem lett . Van valami tapasztalatotok vagy véleményetek erről?
2009. márc. 2. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van... nekem bevált hasmenéssel jelentkezve...most azt nem tudom,hogy a tea vagy pedig a gyomrom miatt...
2009. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Én is megnéztem a honlapot, és hányingerem lett, úgyhogy megkérdeztem egy belgyógyász ismerősömet. Azt mondta, természetesen (gondolom, egyre gondolunk, hogy mitől lett h.ingered) olyan fertőzések előfordulnak, szegényes higiéniai körülmények között, vagy ritkán ha vki fertőzött húst eszik stb. De ez nagyon kis százalékban igaz, és küzdenek ez ellen a cég ellen, mert valótlanságokkal akarja több vásárlásra rávenni az embereket. Ha túlzottan sokáig fogyasztja valaki ezt a cuccot, ahogy az előttem szóló írja, a hasmenéstől ki is száradhat, egyéb baja lehet.

Ez egy orvos véleménye, hangsúlyozom, hogy nem veszem szentírásnak a nyugati orvoslást, és sokszor használok én is teákat stb. De engem felháborított, hogy ezzel sokkolják a népet, ezért kérdeztem rá.

2009. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok,

Látom, hogy régebbi bejegyzésekről van szó de mivel rendszeresen használom a Colonix Programot, így egészen mások a tapasztalataim. Tulajdonképpen azóta rendszeres és normális az emésztésem, amióta használom a programot. Kevésbé betegeskedem és még pár kiló felesleget is leadtam. Három évvel ezelőtt IBS-t állapítottak meg nálam és a belgyógyászom javasolta, hogy fogyasszak valamilyen Rost kiegészítőt. Amikor elkezdtem a Colonixot én is tartottam tőle, hogy a 'maradék' bélflórámat is kiviszi vagy tovább rontja, de a belgyógyász szerint a Rostos étrend kiegészítők nem hogy nem bántják a bélflórát, de nagyon jó tápanyagot képeznek neki. Azt javasolta, hogy a rosttal együtt érdemes probiotikumot szedni, ugyanis így nagyobb arányban maradnak meg a jó baktériumok a bélben. Saját magamon tapasztaltam, hogy a sok antibiotikumos kezelés mennyire lerontotta az emésztésemet, tulajdonképpen tönkretette a bélflórámat. Ezzel szemben a Colonix kúrából már két havi is elegendő volt ahhoz, hogy helyreálljon az emésztésem és az egészségi állapotom.

2011. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!