Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » (Dr. Natura) A Colonix béltisz...

(Dr. Natura) A Colonix béltisztito tenyleg olyan jo, ahogy a honlapjukon irjak? Van esetleg ettol olcsobb lehetoseg? Konzultált erről vki az orvosával? Neki mi volt a velemenye?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor megláttam, mi jön ki a béltisztító hatásától, éppen hogy el nem hánytam magamat. Én még olyan csúnya dolgot rég nem láttam. Az már egy egész bélrendszernek felel, ami onnan kijött. Én inkább nem colonixozok!
2010. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rostdús egészséges táplálkozás - másfajta béltisztításra nincs szükséged
2010. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bélmosáson voltam.Igaz nem éppen olcsó mulatság,de hasznos!Kijönnek még az ezer éve lerakódott cuccok is..kissé gusztustalan,de pár hétig szuper volt a közérzetem tőle.Évi 2-3 alkalommal javasolt.Semmi káros hatása nincsen.
2010. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!