Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azok, akik nem figyelnek oda...

Azok, akik nem figyelnek oda a táplálkozásra, mozgásra, de mégis vékonyak, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Gyors az anyagcseréjük, vagy például olyan mozgásokat végeznek, amit tudattalanul csinálnak, ezáltal égetik a kalóriákat (pl. lábmozgás a kanapén fekvés közben, rágógumizás stb.). Legalábbis a kutatók ezzel szokták magyarázni.
2009. márc. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Jaja, gyors anyagcsere,de okozhatja pajzsmirigy probléma is.
2009. márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én is vékony vagyok (nem sovány) pedig annyit eszek mint a marha,és itthon ülök egész nap.

egyszerűen ilyen alkat vagyok :D

2009. márc. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
De ez idővel megváltozik. Én is ilyen vagyok,de kezdek hízni:( :( :(
2009. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem csinálom sehogy, eszek amennyi jólesik (nem többet), és mozgok is mellé... Ennyi... Nem tudom... Én mindig mozogtam sokat, tömegközlekedés csak fontos esetben volt, egyébként bringa, ha jólesett, akkor sétáltam, és máig sétálok, ha megyek vhova... :)
2009. márc. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen alkatok, mondhatni szerencses alkatuak!
2009. márc. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó nektek! :((
2009. márc. 1. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
En akarmennyit eszek ugyse hizok el meg akkor se ha pl telen kevesebbet mozgok , ez a genektol is fugg , van aki nem eszik nagyon sokat megis kover. En szeretnek kicsivel teltebb lenne , s sehogyse sikerul xD
2009. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem esznek azért. Persze mindenki áltatja magát vmivel, de ez baromság. Ok van aki nehezbben hízik vki könnyebben, de nincs olyan,h nem tudok hízni.
2009. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!