Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? Nem találom a...

Mit csináljak? Nem találom a kiutat.

Figyelt kérdés
Jelenleg 68 kiló és 162 cm magas vagyok és elkezdtem fogyózni.Illetve koplalni.A koplalással értem ezt a súly de nemrég elkezdtem hánytatni magam.Szégyellem magam de rászoktam.Hogy lehetne ebből kigyógyulni.Anyáéknak nem akarok szólni.
2011. nov. 2. 12:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 éves vagyok.És nem szeretnék kioktatást.
2011. nov. 2. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenàron szólni kell a szüleidnek.Hiszen észrevetted, hogy magadtól nem tudod ràvenni magadat a leszokàsról. Elõbb-utóbb rosszabb helyzetbe kerülhetsz.

Ahelyett, hogy hànytatod magadat, inkàbb sportoljàl, sokkal jobban jàrsz és fittebb leszel.

2011. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Öhm, Hasábburgonya hússal jó lesz! :)
2011. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hánytatás nagyon súlyos következményekkel jár mind belső szervezetileg, mind pedig pszichésen. A koplalás helyett egy egészségesebb, főként mozgással teli életmódot kellett volna választanod. Sok ember nem tud orvosi segítség nélkül ebből kigyógyulni, csak remélni tudom, hogy te még nem vagy azon a szinten. Én is szülő vagyok, és tudod az fájna a legjobban, ha a gyermekem nem fordulna hozzám, ha bajban van. Szerintem a te szüleid is így éreznek, s hidd el, előbb vagy utóbb DE észre fogják venni hogy bajban vagy, mert nagyon sok tünetet fogsz produkálni, amit nem tudsz leplezni a későbbiekben...Idáig nem kellene eljutnod.
2011. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!