Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem találom el az arany...

Miért nem találom el az arany középutat?

Figyelt kérdés
Mineig elhatározom hogy egészségesen étkezek, akkor telj kiőrl. kenyeret eszem, salátákat, gyümiket. Ez megy pár napig. De aztám ha egyszer kísértésbe esem akkor nem bírom abbahagyni. Már teljesen tele vagyok és még mindig zabálom a csokit meg minden. Pedig nem érzem úgy hogy megvontam volna elötte a tápanyagot a testemtől, csak egészséges dolgokat ettem. Mit tegyek?
2010. jan. 19. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy ügy. Én is egy csomó csokoládét zabálok, és látod, még mindig életben vagyok :D
2010. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az elmúlt 2 hétben leadtam egészséges táplálkozással és sporttal két kilót, amit az elmúlt 1,5 nap alatt sikerült visszahíznom :( És szerintem nem is egézsséges ez így. Nem csak csokit eszek. Mindenféle chipset, gumicukrot, pogácsát
2010. jan. 19. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom!!!
2010. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mikor úgy érzed, "hú de megennék egy csokit, chipset..." csinálj egy salátát, és lakj azzal jól. (persze friss zöldséges salátára gondolok, semmi mű szósz) Vagy, például ilyenkor, mikor megkívánsz valamit, igyál meg húzóra 3 dl vizet. Aztán lehet, hogy nem is fogsz kívánni semmit. Elmúlhat az éhségérzeted. Vagy ami nekem mindig bejön: puffaszott rizs, rajta zsírszegény tejföl. Ebből 2 szelet, s máris nem vagyok éhes.

Ha ez se jön be, akkor mozdulj ki a lakásból kicsit, menj le sétálni, tereld el a gondolatod az evésről.


Kitartás!!! J.

2010. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!