Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Leírnátok nekem egy jó diétát?...

Leírnátok nekem egy jó diétát? (a paramétereim lent vannak)

Figyelt kérdés

kb 168-170 cm magas vagyok 88 kg

14 éves leszek kb két hónap múlva, fiú vagyok

gyúrok rendszeresen, 3szor egy héten, minden izmot megmozgatok

heti 1 szer úszok is, de nyáron, ha lesz időm ezt növelni fogom

azért kértelek titeket erre, mert a bodybuilder és ehez hasonló oldalakon található diéta leírások nekem magasagxD

szal pls^^


2011. márc. 29. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, 14 évesen szerintem még nem kéne annyira "gyúrni" legalábbis a súlyzós edzést érted alatta akkor inkább javasolnám a focizást, kosarazást stb, az úszás is nagyon jó! Diéta neked még nem kell, elég ha normálisan étkezel, sok gyümölcs, chipseket-sok mekis kaját kerülni, egyébként miért szeretnél diétázni? fogyni szeretnél, mert ha igen akkor a szaladgálós sportokkal fogsz elérni eredményt amit fentebb írtam.
2011. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

fogyni kőne, de qrva sok rajtam a felesleg, és az csak sporttal meg gyúrmával nemfog lemenni:/

ammmeg súlyzós edzés ja, 30at nyomok fekve csakxD

2011. márc. 30. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha megtudod oldani akkor ezeket az ételeket részesítsd előnyben: napi 5x étkezés, teljes kiőrlésű kenyér, sok gyümölcs-zöldség, tojás, sovány húsok, hal, tej zabpehellyel. Az a baj, hogy még 14 évesen nem lehet nagyon fogyókúrázni mert még növésben vagy és szüksége van a szervezetednek minden tápanyagra, de ha tényleg elhagyod a csokit, chipset, hamburgert és megpróbálsz sokat inni (vizet lehetőleg) akkor szerintem beindulna a fogyás is, lehet még nyúlsz is sokat és akkor a kilók máshogy alakulnak!
2011. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!