Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Mate teának tapasztaltál...

A Mate teának tapasztaltál valami negatív hatását?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
az ízén kívül semmit, de nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy élénkít, meg azt, hogy a tiszta vizet nem pótolja
2011. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy a tiszta vizet nem pótolja?
2011. márc. 24. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy igyál mellette vizet is, ne csak a teát. :) Imádom a maté teát, ezzel vészeltem át a vizsgaidőszakot. :D Nekem az íze is bejön, bár elsőnek fura volt. :) 15x annyi koffeint (azaz mateint) tartalmaz egy bögre tea, mint egy csésze kávé, ezért jóval erősebben élénkít. Pl én mindig este 7kor ittam meg (kicsit már fáradtam) és hajnali 1kor még fáradt sem voltam, alig tudtam elaludni. :)

Nagyon jól felélénkít, de azt hiszem 1 bögrével szabad csak naponta inni, vagy 2-vel. A benne lévő matein nem teljesen az, mint a koffein. (nem károsítja pl a szívet)--> de utána lehet olvasni. :)

Negatív hatása semmi nem volt. :)

2011. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!