Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha eszek egy kicsit, azonnal...

Ha eszek egy kicsit, azonnal felpuffad a gyomrom, teljesen mindegy mit eszek, mindig ez van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan lesz mint egy lufi és iszonyatosan feszít, meg olyan mintha a torkomban lenne a kaja "vége". Nem vagyok túlsúlyos,165cm vagyok és 52kg, szerintem ez ideális, nem fogyózom, semmi ilyesmi. Mitől lehet ez? Mit tudnék kezdeni vele?
2011. márc. 17. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy amblokk egészségtelenül élsz. Amikor városba kerültem, én is felvettem ezt a ritmust, előtte biokaják a kertből, napi 2-4 óra mozgás, sok éjfél előtti alvás, stb. Utána menza, bkv, hajnalban kevés alvás... fura, de ezek így együtt teljesen haza tudják vágni az emésztésed. Menj el orvoshoz, ő majd ad neked tippet diétára, vagy ha nagy gáz van, akkor segít megoldani.
2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, csak azt hittem, h én vagyok ilyen szerencsétlen.
2011. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez, nem élek egészségtelenül, kajálásom és mozgásom is a helyén van, alkoholt, kávét, cigit nem fogyasztok. Csapvízre gyanakodtam, hogy túl klóros, pi vízre cserélem, de a probléma fennáll. Normaflore, espumisan kúra nem hat. :D Szép kilátások így 20 évesen
2011. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. De akkor nekem a menzesz előtti napokban volt.3-4 falat után hihetetlenül felpuffadtam. Nagyon rossz érzés volt,alig bírtam enni akkor. Nem lehet hogy veled is..? Előszőr nem jöttem rá,hogy a menzesz miatt volt de aztán leesett.

Szerintem ha nem múlik,akkor menj el dokihoz.

:)

2011. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat...nem élek egészségtelenül (oké a mozgás sajnos nincs meg, de ha jobb idő lenne szeretnék futni), meg amúgy is alig eszek...ma is pl. reggel ettem egy szendvicset(itthon csináltam,nem bolti), délután egy szelet pulykamellet, rizzsel, este meg egy kis sajtot,meg ropit....ez sok? Nem is értem, teát iszom, szénsavasat csak ritkán...én 24éves vagyok és lány...elég ciki a téma. Ezek a bélflórás cuccok nem segítenek? Ez az új lactoprotect?
2011. márc. 17. 21:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak...sajna nem hiszem, mert szinte minden kajálás után ez van...és ráadásul pont most múlt el...:(
2011. márc. 17. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom,én is 24 vagyok... én lactivot szedek, kapszula formában,és igyekszem kis adagokat enni,de naponta többször. remélem,javulni fog, sajnos nem tudok jobbat mondani. próbáld ki a lactivot. jobbulást!
2011. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem is ilyen bajaim voltak, ez a candida egyik tünete.

Keress rá a témára és változtass az étkezési szokásaidon.

2011. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nemleeht hogy csak egy tarackosat kéne fingani? :)
2011. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó....lehet neked kellene, hogy a sz@r ne az agyad helyén legyen...neeeeem leheeeeet? :)
2011. ápr. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!