Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után felpuffad a hasam ....

Evés után felpuffad a hasam . Miért?

Figyelt kérdés
Mindig vékony voltam , nem is volt nag a hasam , de mostanába evés után akkora a belem mint egy 3 honapos kismamának és ez elég ronda , lévén hogy nem vagyok terhes , és a hasam volt kb a legszexibb testrészem ... mitöl lehet ? lisztérzékenység ?? mert tudtommal semmi betegségem nincs ...... ha esetleg lisztérzékeny lennék mit NE egyek ?? orvoshoz majd megyek ... de addig érdekelne hátha tudtok valamit .... semmi különleges kaját nem eszek , tul sokat sem ....
2011. aug. 23. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
lisztérzékenységről nem tudok semmit, de én is vékony vagyok, és nekem is puffad a hasam evés után. nekem apa azt mondja, hogy azért, mert nem elég izmos a hasfalam, így kinyomják a belek..
2011. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:O ha kicsit rágyurok azzal még nem ártok az biztos :)) de lehet csak motiválni akar egy kis edzésre ..... ?? köszii akk gyurok :P
2011. aug. 23. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, erre még nem is gondoltam :O

á de nem hiszem h taktikázna... végülis pasi :D

szóval azért egy próbát megér :)

2011. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább laktózintolerancia lesz...
2011. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!