Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi egyszeri evés mihez...

Napi egyszeri evés mihez vezethet? (kb az is 4 kanál)

Figyelt kérdés

és napi 1 pohár viz.

15/L


2011. márc. 1. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem "vezethet", hanem "vezet". Nagy különbség. 1-2 napon belül kiszáradáshoz, rosszullét, kórház, infúzió. Ha továbbra sem vagy hajlandó enni, akkor pszichiátria is.
2011. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anorexiás vagy?

Szép lassan tönkremennek a szerveid, nem lesz menzeszed, lehet, hogy nem lehet gyereked, csak beöntéssel lesz majd székleted, és sorolhatnám.

Ja, és persze életveszélyes. Ha nem vagy hajlandó enni lenyomnak egy csövet az orrodon, azzal táplálnak.

Így hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2011. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
székletem már nincs 3 napja.
2011. márc. 1. 22:21
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok anorexiás.valahogy nincs étvágyam...de már émejgek...
2011. márc. 1. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Fokozatosan el kéne kezdeni enni, mert tényleg kiszáradsz, és nagyobb baj lehet belőle. Ha sokáig nincs székleted, bélcsavarodást kaphatsz.

2011. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

és az amúgy mi ? a bélcsavarodás.

egyébként nincs kedvem enni,valahogy nincs is annak se értelme hogy lélegezzek...

2011. márc. 1. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bélcsavarodás


(volvulus); betegség, mely akkor áll elő, ha a bél hossz- vagy haránttengelye körül csavarodik. A szabadabban mozgó bélrészletekben fordul elő s létrejöttének feltételeit a bél heves perisztaltikus mozgásai és a petyhüdt hasfal képezik. A baj makacs székrekedéssel kezdődik, melyet hányás, a has nagy foku érzékenysége és hasfájdalom követ, ha ehhez nemsokára sárgás bélsárszagu béltartalom kihányása csatlakozik, akkor az esetek nagy számában nehány nap mulva beáll a halál.


Nem rögtön lesz, de nagybátyám majdnem belehalt.


Lelki okokból nem eszel. Figyelj, én is csináltam ilyet, tudom, hogy milyen. Vagyis ennyire nem. Annyira csak nem lehet nagy baj, hogy esetlegesen maradandó károsodást okozz magadnak.

Legalább igyál, ha enni nem tudsz. Az nagyon fontos.

Enni is fokozatosan, keveset. Ha hirtelen tömnéd magad, akkor kihánynád, azzal nagyobbat ártanánk.

2011. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat ,azért élnek még normális emberek is még.
2011. márc. 1. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:

ha valamilyen betegséget kaptál akkor is igyál gyümölcsleveket, teát, viezt, turmixot

rossz vége lesz, gyomorfekély, nagyon fog fájni a gyomrod, kiszáradsz, legyengülsz, fáj a fejed, szédülsz, zsibbadni fognak a végtagjaid, ez nem játék, menj el orvoshoz

2011. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz enni és inni,akkor irány az orvos,ha lelki bajaid is vannak mellé,akkor meg beszélgess a legjobb barátoddal/anyukáddal/testvéreddel,vagy pszichológussal erről,mert amit csinálsz,az a legnagyobb hülyeség! Nem szabad így elhagyni magad,mi az,hogy nincs kedved enni meg lélegezni? ezt nem veszik észre a szüleid? a helyükben helyreraknálak!! :S
2011. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!