Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nehezen hízok :/ ötlet?

Nehezen hízok :/ ötlet?

Figyelt kérdés
17/F Kíméljetek meg az "egyél rendesen, egyél bmeg-.-" válaszoktól :) köszönöm. konkrétumokat kérnék:)! Mien étel legyen az kell e napirend a táplálkozásomnak stb.:)
2011. márc. 1. 16:28
 1/9 A kérdező kommentje:
am 184kg, és 70 kg... de karomon meg a testemen hus nemnagyon... amit ugye lehetne dolgozni... (most jönne az hogy te hülye ha csak eszel és elhizol azt nem lehet megmunkálni izomra -.-):)
2011. márc. 1. 16:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyha vékony a karod az ellen nem tehetsz semmit úgy születtél. De viszont a súlyzózás segít h ne legyél vézna.
2011. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Biotéka ***** válasza:

gyurjál.. heti 3x legyen az edések között egy pihenőnap..

aztán .. kaja : egyél naponta 3-5x (pénztárca függvényében :/ )rizst és csirkehust .. egy adag álljon 150gr rizsböl és 100-150 gr husbol .. ezt naponta legalább 3-5x .. ha 3nál maradsz akkor nyomjál más kaját is mellé.. de fontos h edzés utáan legyen egy ilyen kombo amit irtam ..és Vegyél B vitamin Komplexet nagyon nagyon jóóó nagyon meghozza az étvágyat is fogsz tudni rendesen enni.. és ha van pénzed akkor vegyél vmi tömegnövelőt.. leirhatom a márkát meg tipust us cs ez attol függ mennyit tudnál rákölteni..

2011. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) akkor most már értem:) csak hogy tényleg látszódjon hogy van is valami izom rajtam de ha nem is az akkor kicsit husosabb legyek... leginkább tényleg a karommal akarok kezdeni vmit:)
2011. márc. 1. 22:07
 5/9 Biotéka ***** válasza:
akkor ezzel igy nem lessz gond ha betartod meg kell a heti 3 edzés.. van edzésterved amugy?
2011. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát az evés az nemgond amugy is szeretem a rizst meg a hust is naggyábol edzéstrv hát... heti 3 az is meglesz/megvan de hogy miket csináljak... sulyzom van másfél kilos azzal elvagyok akkor fekvőtámasz meg hasprés, felülések.
2011. márc. 5. 17:12
 7/9 Biotéka ***** válasza:
másfél kg-os sulyzó??? hát azzal nemvagy el.. :D
2011. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Biotéka ***** válasza:
ha a kajára odafigyelsz akkoris húzóckodj,fekvőtámasz tolóckodás,ezek a minimum amik kellenek.hasprés is felülés.amiekt tudsz csinálni. meg egy b-vitamin komplex a jó étvágy érdekében.
2011. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha nagyon vékony, akkor kezdésnek másfél kils súlyzó is megteszi. pár hétig, hogy magát a rendszeres edzést megszokja. De amúgy igaz :)

Nagyobb súly kell.

Étkezésnél jó sok fehérje, és ha jól tudom, akkor az energiabevitel inkább szénhidrát legyen, mint zsír/olaj.

Napirend a táplálkozásban sosem árt. Ha lehet, akkor három nagy étkezés (reggeli/ebéd/vacsora) és közé két kicsi (tízrai/uzsonna) De ha olyan a napi ritmusod, akkor ez változhat. Pl ha hajnalban kelsz, akkor lehet, hogy ébredés után csak valami jelképeset tudsz bekapni... akkor törekedj arra, hogy a reggeli/koradélelőtti órákba beférjen egy rendes adag kaja! 17 évesen gondolom suliba jársz, ha nem a suliban ebédelsz, hanem otthol, akkor az ebéded elcsúszhat akár délután négyre is, de akkor vigyél magaddal kettő tízórait!

2011. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!