Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehér kenyér, barna kenyér...

Fehér kenyér, barna kenyér vagy rozskenyér?

Figyelt kérdés
Ki mire esküszik? Melyiket érdemesebb enni, ha diétázik valaki? Egyáltalán lehet enni kenyeret, vagy azt inkább mellőzzük az étrendünkből?
2011. febr. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés kenyeret egyél, de ha teljesen mellőzöd akkor hatásosabb a diéta.
2011. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bányai Károly ***** válasza:
Ha a gabonákat mellőzzük, akkor igen jelentős fehérje és lassan felszívódó szénhidrátforrástól fosztjuk meg magunkat, szóval szerintem nem szabad mellőzni. Persze, lesz aki azt mondja, hogy húst kell enni, meg sajtot, mert az fogyaszt, de az ilyen divatdiétáknak komoly egészségromboló hatása is van. Szóval én nem mellőzném, és saját sütésű rozs, ill. tönkölykenyérre esküszöm, természetesen teljes kiőrlésű lisztből. Mennyiségre figyelni kell, mert tkp. minden hízlal, ha kilószámra esszük.
2011. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én cska rozskenyeret (vagy kiflit) eszek, olyat, amin magvak is vannak.

Általában 50-70 g-ot viszek, többet soha. És szépen fogyok.

2011. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a hússal és a sajttal?
2011. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!