Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történne, ha csak csokit,...

Mi történne, ha csak csokit, és gyümölcsöt ennék? Plusz szednék hozzá vitaminokat.

Figyelt kérdés

Ne legyetek rosszindulatúak, ez nem egy fennálló helyzet, csupán elgondolkodtam, hogy mi lenne.

A kedvencem a csokik és a gyümölcsök, és sokszor úgy érzem, hogy nem is kívánok mást, persze miután napokig nem eszek rendes főtt ételt, egyből kívánom azt is.


Szóval csak kíváncsi vagyok, mi lenne ha?


2011. febr. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkapna a cifrafosás. :D
2011. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Tavaly nyáron olyan másfél hétig csak grapefruit-ot és csokit ettem, mert tényleg nem kívántam mást:D

Aztán semmi bajon nem volt.

De lehet 2 hét után megindultak volna a beleim:D

2011. febr. 23. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted nem kapna elég fehérjét. Szépen leépülnének az izmaid, majd elkezdene csökkeni a véred albuminszintje, melynek következtében a víz egy része kiáramolna az ereidből a hasüregbe, és olyan lenne a hasad, mint az afrikai éhező gyerekeknek.
2011. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elöttem aki válasszolt az szépen elmondta :)

de sztem is az lenne.

2011. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem se jó hosszútávon... Amúgy meg edd, amit éppen kívánsz. A szervezeted nem véletlenül jelez. :) Én most egy hete nem bírtam mást enni, csak háztartási kekszet. A hétvégén viszont borsófőzeléket eszek, meg spenótot vmi husival, mert most arra vagyok ráállva... :)
2011. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!