Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok ilyen sokszor,...

Miért vagyok ilyen sokszor, ennyire intenzíven éhes?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy átlagos testalkatú lány vagyok, heti több alkalommal sportolok, és nem hinném, hogy különösebb pszichikai oka lenne az étkezési szokásaim megváltozásának. Terhes sem vagyok:P

Két-három hónapja azt vettem észre magamon, hogy nem simán éhes vagyok, amikor üres a gyomrom, hanem szörnyű éhséget érzek, és úgymond bármit meg tudnék tenni csak hogy ehessek.

Ilyenkor megesik, hogy beszélgetés közben bevillan egy kaja képe, és vadul nyeldekelnem kell, mert annyira beindul a nyálelválasztásom, hogy nem tudom folytatni a mondatot.

Próbálok ugyanannyit enni, mint előtte, viszont így naponta három-négy alkalommal is érzem a szörnyű éhséget. Már rettentesen zavar, elvonja a figyelmemet attól, amit éppen csinálok. Próbálok sokszor keveset enni, de ez se használ.

Mit tehetnék? 20/L

köszönöm a segítséget


2011. febr. 17. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

vércukorvizsgálat jó lenne

a másik tippem a cukorfüggőség, keress rá a neten

2011. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sz.r kajákat eszel, olyanokat, aminek nincs megfelelő tápértéke?
2011. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kösz az utóbbinak:D:D

reggelire tojásrántottát ettem, tejjel. uzsonnára zsömlét benne egy tonna zöldséggel. ebédre borsólevest, kicsit később sült húst krumplipürével. nemsoká megeszem egy narancsot mert éhes vagyok megint. köszönöm a kedves hozzászólást, szerintem nincs baj a tápértékkel:P

2011. febr. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!