Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időm lehet még a...

Mennyi időm lehet még a szülésig? Már bő hete 2nagyon íntenzíven érzem a babám mozgását olyan mintha már ki akarna bújni belőlem!Estére majd leszakad a derekam,nyilal a medencém...sokszor már úgy csoszogok,mint egy pingvin.

Figyelt kérdés
Tegnap még a hasam is rohamosan lecsúszott!Ja és állandóan a szüléssel álmodok folyamatosan pisilni járkálok szal borzalmasak az éjszakáim.Egyébként az Nst gép már kimutatta a jóslófájásokat!A BPD:99,az Fl:77 Kpm magzatvíz kp .A becsült súly 3600gm és dec.24re vagyok kiírva!Szerintetek kihúzom addig?Jó lenne karácsonykor már otthol babázni!
2008. dec. 16. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mar barmikor megszulhetsz, hat ezt senki nem tudja neked megmondani, hogy mikor. En azt mondom, hogy barmikor!

Gyors es konnyu szulest neked!

2008. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,igazából bmikor jöhet a baba,én pl reggel nst-n voltam,ami az ég világon smmit nem mutatott,másnap hajnalban pedig elfolyt a vizem...:) Szóval kitartás,sztem egy jó kis front és meglesz a picur:)

14 hetes anyuka

2008. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ami lemaradt:könnyű szülést és kellemes ünnepeket,remélhetőleg már a pici babáddal:)
2008. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet így megjósolni. Én a fiammal délben voltam nst-n semmit nem mutatott, hazaértünk és fordultunk is vissza, mert elkezdődtek a fájások:)
2008. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat csajok!Csakhát a végén már olyan türelmetlen az ember,meg fél,h vajon mikor,hol na meg,hogy épp hogy jön rá a szülés!Meg hát enni se nagyon merek már nehogy ne legyen idő a beöntésre és baj legyen..:(Első baba szal akad para!

Mégegyszer köszi és jó babázást Nektek! :)

2008. dec. 16. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!