Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül "stresszevő"?

Figyelt kérdés
Az emberek 99%-a ha stresszes vagy ideges, fogy, mert nem bír enni. Én ha szorongok vagy stresszelek, nem bírom ki evés nélkül (főleg a kenyeret és az édességet kívánom, de bármit felfalok, ami van otthon). Hogyan tudnám ezt leküzdeni? Tapasztalatok?
2011. jan. 8. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
De jó neked,én ilyenkor egy zsemlét sem tudok enni.Van,hogy napokig.
2011. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig én is stresszevő voltam, de rájöttem, hogy igazán nagy stressznél egy falat sem megy le a torkomon. Nem tudom melyik a jobb...
2011. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelen! Én lehetnék a stresszevők szóvivője. Ebből adódóan a bálnatestűeké is, de érzem, hogy ebben az évben végre lefogyok.
2011. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne egy kicsit fogyni, de aztán jön valami, ami felidegesít, és abban a pillanatban nyitom is a hűtőt... Olyankor úgy gondolom, úgyis tök mindegy, kövér vagyok-e vagy nem, itt ez az x probléma, a kövérség ehhez képest semmi... Aztán meg akkora bűntudatom lesz, mint egy ház. Kedves utolsó, érzed, hogy le fogsz fogyni? Miből merítesz erőt? Csak elhatározás, vagy pozitív élmény, vagy segít valaki?
2011. jan. 14. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:

UGYANÍGY, pontosan ugyanígy vagyok én is. "úgyis mindegy már, úgyis kövér vagyok".


Hogy fogyok le? Csak elhatároztam, és kész. Nem jönnek fel a ruhák, látom a fotókat, nagyon elszaladt velem a ló. Komoly súlyfeleslegem van, az összes fogyókúrába belebuktam eddig, úgyhogy most kivételesen okosan szeretném csinálni. Csökkentem az adagokat, csökkentem a szénhidrátokat, csökkentem az esti evéseket. Egyedül a mozgás nem rendszeres még, de már ez is haladás.

2011. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!