Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves vagyok, ihatok ilyen...

14 éves vagyok, ihatok ilyen energiaitalt? (részletek lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, ha napi 1 olyan energiaitalt megiszom, amire az van írva irosan bekeretezve, hogy 18+, nem lesz baj?

Mert már egy jó éve iszok olyat, minden nap egyet, és eddig semmi bajom nem lett tőle. De úgy éreztem jobb ha megkérdem, mert ma amikor ittam kicsit megszédültem, de pár mp múlva elmúlt... 1 éve most először!


2011. jan. 5. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Max a koffein és a taurin az ami hibázhat benne. Én sztem hosszútávon nem egészséges, mondom én aki mindennap kvzik D: Am nem fogszu belehalni :)
2011. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

14 évesen minden nap megiszol egy enegiaitalt? :O

Minek? Azt csodálom hogy eddig semmi bajod.

Egyrészt rászoksz, és anélkül már nem nagyon tudsz létezni, másrészt az idegeidnek és a keringésednek sem tesz jót. Majd ha egyetemre jársz, akkor a vizsgák és leadások előtt oké, de ha már most kezded, mi lesz veled akkor?

Mondjuk néha én is betolok párat, de nem azért mert olyan rohadt jót tesz, hanem mert pl a határidős feladat leadása előtt 36 órán át folyamatosan rajzolok, és muszáj.

2011. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Csak az a helyzet, hogy nem tudok leszokni...

2011. jan. 5. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik alkotórésze okoz függőséget? o.o
2011. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudom, valami biztos, mert nem tudok nem inni!
2011. jan. 5. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
hmm az nem jó
2011. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A koffein függőséget okoz, mert drog!! 14 évesen nem szabadna még koffeint inni. Az energiaitalban 2 kávényi van, ez neked nagyon sok!

Ki fog purcanni a szíved! Le kell szoknod róla sürgősen! Inkább igyál izotóniás sportitalt. Ez is frissít.

2011. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a 2 kávényi mennyit jelent?
2011. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Két erős fekete! Egy kis energiaitalban 64mg koffein van. A nagyobb monsterban 128!! Ez már szívritmuszavart is okozhat.
2011. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Uhh :S Durva...


Sűrgősen megpróbálok leszokni!


Kösz a válaszokat!

2011. jan. 5. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!