Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges ez így? Mert én...

Egészséges ez így? Mert én nem vagyok biztos benne.

Figyelt kérdés
Mostanában egyre kevesebbet eszem. Így az ünnepekkor mindig fölszedek pár kg-t, most viszont azóta, h szünet van 2kg-t fogytam. Már egy pár hete kevesebbet eszek, és mostmár ott tartok, h egy napon csak kétszer eszem, max.3-szor, de én eddig mindig többet ettem, de mostanában, van, h nem is reggelizek.
2010. dec. 27. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem egészséges,de én már évek óta 2x eszem csak 1 nap és semmi bajom :) egyszerűen nem tudok többet enni.
2010. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a teljesítményed (szellemi és fizikai egyaránt) akkor nagy gond nincs, valszeg ez csak egy ideiglenes állapot. Télen én sem vagyok egy zabagép.


Ha ritkán eszel, figyelj oda, hogy amit eszel, az legalább egészséges legyen és sok folyadékot igyál.

2010. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,kimaradt a lényeg.

Ha a teljesítményed nem romlott... stb

2010. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 30. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!