Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Haspuffadás ellen mi a teendő?

Haspuffadás ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
Voltam már orvosnál, megnyomkodta a hasam, fáj e, de nem fájt sehol. Felírt pár gyógyszert, de ugyanúgy felpuffadok ha eszek valamit, leginkább a hasam alja, folyton zuborog, szédelgek...mit tegyek? rossz nagyon
2010. dec. 25. 18:39
1 2
 11/15 gyuribacsika ***** válasza:
Igen gasztroenterológushoz menj ő megvizsgál majd.De ha eddig sosem volt és most hirtelen elő jött és már pár hete tart akkor igenis ki kell vizsgálni, mert komolyabb is lehet .Vérvétel, majd ha az alapján semmi furcsa akkor hasi ultrahang esetleg gasztroszkópia,ha ott sincs semmi lehet még kolonoszkópia.Igen és ha valaki soha életében nem puffadt és először érzi életében, nagyon furcsa tud ám lenni.És annak oka is van.Nem stresszes az életviteled?
2010. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát mostanában, elég sokat idegeskedtem
2010. dec. 25. 20:46
 13/15 anonim ***** válasza:

én már nemtudom mióta vagyok ilyen, de elég rég óta.

reggel lapos vagyok mint a deszka, estére meg mint aki terhes. és ez így megy mindennap. elvileg IBS de nem kezelhető. aztmondják diétázzak, ne éljek stresszesen, jógázzak, tökömtudja. hát kössz. inkább adtak volna vmi gyógyszert...:S

2010. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utánaolvastam ennek az IBS-nek, és meglepően hasonlók a tünetek..
2010. dec. 25. 21:12
 15/15 gyuribacsika ***** válasza:
Lehet IBS, de lehet hogy nem.Annak idején az elmondott tüneteim alapján nekem is IBS -t mondott az orvos, de egy tükrözés is kellett hozzá, hogy a végére járjunk és mégsem IBS lett.
2010. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!