Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Haspuffadás ellen mi a teendő?

Haspuffadás ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
Voltam már orvosnál, megnyomkodta a hasam, fáj e, de nem fájt sehol. Felírt pár gyógyszert, de ugyanúgy felpuffadok ha eszek valamit, leginkább a hasam alja, folyton zuborog, szédelgek...mit tegyek? rossz nagyon
2010. dec. 25. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Probáld meg a rennie nevü gyogyszert. Szedhető több gyogyszerrel párhuzamban is és gyorsan hat és teljesen biztonságos.

-

Ha további orvoslással kapcsolatos kérdésed van írj bátran: alex.phd@citromail.hu

2010. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi, majd hétfőn bemegyek akkor a gyógyszertárba. még azt szeretném kérdezni, hogy ez lehet valami komolyabb betegség? mert már tart pár hete, és kezdek megijedni :(
2010. dec. 25. 18:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Elképzelhető , milyen az étrended ? (Hányszor étkezel , miket esszel ?)
2010. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szerintem "normálisan" étkezem, tehát reggeli, ebéd, utána vacsora..nem szoktam gyorskajákat enni. reggeli általában kenyér vagy gyümölcs, ebéd, leves meg második, vacsora meg szintén kenyér általában. inni meg naponta 2 liter vizet iszok kb.
2010. dec. 25. 18:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Nemed, korod ? volt valami hasonló a kortörténetetbe ? (hasonlo panaszok , családban elöforduló hasonló kialakulási betegségek ?)

Mondjuk a legjobb lenne ha egy gasztroenterológus látna , mert én neurologus vagyok tehát ha elmész hétfön háziorvoshoz az ugy is el fog küldeni ha nem enyhülnek a tüneteid vizsgálatokra. (vérvétel,vízelet abból elég sok dolog kimutatható) De mivel már egy ideje tart azt mondod tehát meg kellene nézetni.

2010. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

igen, hétfőn megyek laborba.

amúgy 21/F vagyok, eddig nem voltak ilyen tünetek, a családomban sem hinném..

hát remélem nem lesz semmi komolyabb

2010. dec. 25. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni , a labor a biztos aztán ha esetleg ott valami abnormális lenne még akkor sem kell pánikba esni mert gasztroenterológushoz kell menned az meg valoszinű (persze ez a leletedtöl fog fügenni) röngenre küld aztá kiderül mi a baj, de lehet valami általános dolog lesz tehát nem kell félni. De ha még nem volt soha semmilyen hasonló panaszod ezelött akkor valoszinű most sem lessz semmi komoly.
2010. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát így legyen :D köszi a válaszokat :)
2010. dec. 25. 19:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Szívesen :) Boldog Karácsonyt !
2010. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
neked is :)
2010. dec. 25. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!