Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Regulax gyümölcskocka?

Regulax gyümölcskocka?

Figyelt kérdés
Én max.1héten 1x tudok wc-re menni,már mindent kipróbáltam.Most esténként lefkvés elött essem egy gyümölcskockát.Ettöl nincs hasmenésem és eltudok 1x -2x naponta menni a wc-re.Szerintetek ártalmas ez a gyümikocka ,ha minden este eszek belöle egyet?
2009. jan. 18. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem szerencsés, mert szennalevél hatóanyagot tartalmaz, de alkalmanként nyugodtan használhatod. Esetleg próbálj inkább szilvalekvárt vagy aszalt gyümölcsöt enni.
2009. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi a szennalevél?Mit okozhat? Én ezt egy gyógynövény boltba vettem,ott volt egy lekvár is a nevét nem tudom de 1500ft-ba került és 1ek-al kell belöle enni.Úgy gondoltam hogy 500ft-ot meg ér ez a gyümikocka hogy kiróbáljam ,a lekváról nem hallotam semmit és egy picit drágálottam ahoz hogy én most kisérletezem vele.Azt tudom hogy növények vannak benne meg kömény ....
2009. jan. 18. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A szennalevél egy klasszikus hashajtó gyógynövény, de esetenként görcsöket okozhat, nagyobb mennyiségben pedig túl erős hashajtó hatása lehet. A Tamarin lekvárt nyugodtan megpróbálhatod, az is gyógynövényes, csak szenna nélkül. Nekem legjobban a Guttalax csepp vált be, mert egyénileg adagolható a mennyisége. Egyébként állandóan alkalmazva még a gyógynövények is alakíthatnak ki hozzászokást, azért írtam, hogy alkalmanként nyugodtan használhatod bármelyiket, csak ne minden nap. legjobb persze, ha sok rostot fogyasztasz zöldség, gyümölcs formájában, és sok folyadékot iszol mellé. Kaphatóak ilyen rosttartalmú hashajtó porok és tabletták is, de nagyon fontos, hogy sok vizet igyál mellé, különben többet árt, mint használ.
2009. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!