Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gáz, ha polír a kakim?

Gáz, ha polír a kakim?

Figyelt kérdés
Kb. 2 órája ürítkeztem. A ,,termék" hosszú (>18cm) és viszonylag vékony lett, kb. világosbarna színű, kissé képlékeny állagú. Az érdekes az volt benne, hogy nem volt túl kemény, mégis csillogott a felszíne, mintha polírozott lett volna, persze nem volt tükrös, csak szépen verte vissza a fényt. Szerintetek lehet ennek valami következménye? Normális ez?
2010. dec. 2. 11:34
 1/6 anonim válasza:
Attól még, hogy csillog nem gáz, hanem szilárd halmazállapotú.
2010. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez normális, ugyanis a székletet egy nyálkaréteg veszi körül, ha az ember egészséges.Csak manapság már annyi a problémás eset, hogy az emberek már nem is tudják hogy milyen az, amikor minden rendben zajlik.
2010. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy normális esetben tényleg egy nyálkás átlátszó réteg vonja be a kakit amitől könnyebben kicsusszan, és törölni sem van nagyon mit. Régebben mikor rosszul kajáltam nem így volt.
2010. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem szerintem ez nagyon nem normális. Ugyanis ha ennyi figyelmet és bámészkodást fordítassz az ürülékedre, azok a fekalofília akut tüneteinek jelentkezését mutatják.
2010. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az enyém akkor csusszan ki könnyen és nem kell törölni se, ha jó keményre sikerül készíteni. Ez általában akkor van, ha rengeteget eszek előtte. Ha csak normál mennyiséget eszek, akkor nagyon puha és mindig egy fél tekercs papír rámegy mire kitörlöm.
2011. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!