Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális hozzáállás ez lányok?

Normális hozzáállás ez lányok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok problémás eset étkezés kapcsán. Ha úgy van én is főzök vagy megoldom ha nincs épp főzve.

Sőt sűrűn van hogy valamelyik szülő küld vagy főz.


Össze vissza venné a konyhai gépeket barátnőm mintha annyiszor főzne. Mert sokszor problémázik miért küldenek kaját vagy nincs ideje főzni.. kb 3 hetente főz 1x 2x szó szerint


De mindig megkérdezi mit főzzön, elmondom mit, de azt ő nem enne vagy nincs otthon hozzávaló, de ő se tudja mit enne. Így semmit nem főz.. ő elvan heti 6x száraz kaján.


Rendben nem könnyű mindig kitalálni de neki kell odafigyelni azt hogy mit ehet.


De minek akar gépeket is venni ha alkalom van rá, mégse főz, mert nem tudja mit vagy nincs cucc hozzá? Meg elintezi száraz kajával mindig..


okt. 15. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Normális. Legközelebb egy Horváth Ilona Szakácskönyvet vegyél neki.
okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Óvodások vagytok?
okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt életszervezési és kommunikációs hiányzok vannak.


Amúgy a baratnőd nem dolgozik? Mert ha dolgozik akkor semmi jogos nincs tőle elvárni hogy be legyen vásárolva meg legyen kaja. Pont ugyanúgy meg tudod csinálni te is.


Lehet ha erre lenne rendszer, hétfő-kedd a kapott kaját ennétek, kedden bevásárolnátom egyutt, kedd este te foznel ket napra es csutortok este keg o fozne ket napra akkor minden pepblema megoldodna

okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Minden nő olyan srácról álmodik, aki kommentelőktől vár életvezetési tanácsot, és aki a gyakorikerdesek.hu-n teregeti ki a gyerekes magánügyeket.
okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Téged mi akadályoz meg abban, hogy elmenj boltba és főzz akár minden másnap?


Vagy ez punci-függő? Neked nincs, szóval nem kell?

Elég vicces hozzáállás, mondjuk.


Szerencsére a vőlegényem nem ilyen egybites, mint te, hanem ha látja, hogy valamiből lassan kifogyunk, elmegy és megveszi. Mert ő is itt él, közös háztartás.

tegnap 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5ös ne minősíts, nem muszáj válaszolni.

De én is megveszem, csak az a baj hogy én figyelek ezekre is, ő meg elvan...mert minden kész és van

tegnap 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:

"ne minősíts"

Magadat minősíted.

tegnap 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!