Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet valaki állandóan...

Mitől lehet valaki állandóan éhes de étvágytalan?

Figyelt kérdés

Férjem régebben jó evő volt, aztán most egy ideje inkább nem eszik, de folyton panaszkodik hogy éhes, pedig van itthon étel, kérdezem is mit szeretne enni de nem tudja, nem kell neki semmi. Ami van unja, ha nincs kedvére való "nincs mit enni", enne, de nem tudja mit.. Nagyon furcsa. 2-3 hétig eszik rendesen, aztán hirtelen elromlik a kedve, napokig rossz kedvű és éhes de nem akar enni. Fogalmam nincs mi van vele. Milyen betegségre utal ez?

Kissé nehezít a helyzeten hogy laktóz érzékeny, és azon kívül is alig eszik meg valamit. Zöldborsó, tojás, spenótfélék kizárva, a közelébe sem megy. Húsból is csak a disznó húst eszi mást nem. Krumplit, makaróni, rizs, tahonya, unja. Már fogalmam sincs tényleg mit tegyek. Komolyan gondolkodom hogy valamilyen betegsége van de nem tudok rá jönni hogy mi lehet a háttérben ennek az "éhes vagyok de nincs étvágyam, nem akarok enni semmit" helyzetnek.



okt. 13. 14:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak néhány nap, akkor elengedni, ne csinálj magadnak rossz napot miatta. De tényleg ne ugráld körül, nem eszi, nem eszi. Majd gondoskodik magáról. De a fogyás miatt az orvost nem hagynám ki.
okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy van valami a pajzsmiriggyel, például rák.
okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
31%

"akkor még ezt felfogta és megértette"

Persze, érteni most is érti. Csak most át is kell élnie, most már érzi is a saját bőrén. Az azért más.


"mikor van nála ezek az "elpattant a cérna" napok, fogalmam nincs mit tudnék kezdeni vele"

Olyankor próbálj rá jobban odafigyelni, több időt tölteni vele, beszélgetni (de ne csak a babáról meg a hétköznapok teendőiről), hogy azt is érezze a saját bőrén, hogy még mindig szereted, sőt, egyre jobban. :)

okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%
Ne figyeljen rá akkor jobban oda, mert azzal jutalmazza a hisztit. Hülye lesz a férje abbahagyni, ha azzal éri el a célját. Felnőtt, képesnek kell lennie az önmegnyugtatásra. A kérdező így is túlteljesíti az odafigyelést.
okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Ha oda figyelek, ha nem, egyik sem opció mert mind a két féle képpen veszekedést a vége. Körülbelül lehet jobban kikészülök idegileg ezeken a napokon mint ő.
okt. 15. 06:32
 26/38 A kérdező kommentje:
Egyébként ha oda figyelek akkor van az hogy néhány nap alatt lezajlik, ha nem figyelek fel erre a dologra elhúzódik 2-3 hétig is. És ez kb. 1-2 havonta van. Igazából ilyenkor a semmin is képes veszekedni. Pl. Most 4 napja csak azért veszekszik velem napok óta, vagy ha nem veszekszik levegőnek néz, és ugyanúgy alig eszik, mert azt álmodta hogy megcsaltam és hogy én biztosan nem szeretem őt. Pedig elmagyaráztam neki kismilliószor hogy ez így nincs rendben. Nagyon sokszor álmodtam vele én is hasonlót de nem estem neki sosem.
okt. 15. 06:39
 27/38 anonim ***** válasza:
71%

Töröltetheted a válaszomat, de egy gyereknek igazán jó érzés egy ilyen toxic f... mellett felnőni.


Tudom, mert anyám épp ilyen hülye hisztis pi., mint a te férjed.

Ne akard tudni, milyen tojáshéjon lépkedés ment amíg otthon laktam, mert "jaj csak meg ne bántódjon".


És nyugi, az aki veled ilyen, egy felnőttel, ő egy gyerekkel még inkább így viselkedik majd.


Tudod, hogy hányszor kívántam, bár apámnak lett volna esze és elválik anyámtól, nem pedig vállat von, "kicsim, ő ilyen". Pfff.

okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"mind a két féle képpen veszekedést a vége"

Hát pedig át kéne beszélni az egészet nyugodtan...

okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
77%
Veszekszik azért, mert álmodott? Itt nagyobb a baj, mint gondoltam? Erősen féltékeny? Biztos jól választottál te?
okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt temetni a kapcsolatot. Dolgozni kell rajta, hogy megint jó legyen.
okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!