Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy 185 centis, kb.100 kilós...

Egy 185 centis, kb.100 kilós vagy több (szóval, túlsúlyos) férfinak mit adnátok reggelire?

Figyelt kérdés

Ülőmunkát végez, szóval a lightosabb is jó lenne szerintem.. A vacsoránál már kicsit változtattam az étkezésén, több zöldséget meg gyümölcsöt eszik velem, de a reggeli még problémás. Vagy a gyorsfagyasztott péksütiket nyomatja és/vagy a kávé+cigi kombót, tehát ebédig nem is eszik semmit.

Én ilyenekre gondoltam: tojás több formában, zöldségekkel, teljes kiőrlésű kenyérrel, vagy avokádós kenyér..esetleg tonhalas+zöldségek. Nagyjából ennyi😂😅 Attól tartok, hogy az ilyen müzli tejjel, meg a különféle kásákat nem enné meg..


Egyéb ötlet?



aug. 21. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha felnőtt emberről van szó, nem gyerekről, akkor nem kell neki enni adni, tud ő saját maga is.

Ehet péksütit és szendvicset is reggelire, csak a mennyiség nem mindegy. Meg ne gyorsfagyasztott legyen, hanem friss.

Tojás is jó. De abból is be lehet zabálni, főleg, ha eszik hozzá egy csomó kenyeret.

Nem kell mindenképpen teljes kiőrlésű. Kalóriában nincs eltérés. Az ilyen avokádós cuccokat nem erőltetném.

aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tojás sok zöldség kevés kenyér
aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es

Megkért engem, hogy szervezzem át az étrendjét, nem véletlen fogalmaztam úgy, ahogy.

aug. 21. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
4: Neki sem ártana részt venni benne. Pont azért nem tartható sok diéta, mert olyanokat "kell" enni, amit az illető nem is szeret igazán.
aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös

Hidd el, kérdezgetem ettől függetlenül őt is, nemcsak itt gyakorin teszek fel kérdést.

aug. 21. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem akármit ehet, amit egy vékony is, csak a mennyiséggel van a baj. Egyszer jártam személyi edzőhöz, mert izmosodni akartam (én vékony vagyok), egy dagi csávó meg fogyni. Kérdezett minket, hogy mit eszünk reggelire. Én: általában rántotta két tojásból, fél zsemle, zöldség. Ő: rántotta 4 tojásból, bacon, 3-4 szelet kenyér. És ez csak a reggelije, mennyit ehet ebédre bakker…
aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egye, amit eddig. Csak mindenből a felét.
aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Ham and eggs, de nem kenyérrel, hanem pl édesburgonyával.
aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!