Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrend kiegészítőt /...

Léda7 kérdése:

Milyen étrend kiegészítőt / csodaszert javasoltok?

Figyelt kérdés

Többszöri próbálkozás után, sem sikerült lenfogynom. Próbáltam különféle dietakat, életmód váltás, tablettat, és porokat.

Pcos vagyok ez eléggé megnehezíti a fogyást, de muszáj valamit tennem.

És a fogyókúra mellett szeretnék alkalmazni valamit. Javasolják a turmixot amit reggel, este iszol de nekem vízzel nem csúszik, csak tejjel ez így nem tudom mennyit ront a hatásán. Valami tabletta, vagy csepp, fogyast segítő, tea is érdekel.



aug. 6. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem léteznek csodaszerek. PCOS-ben szenvedő egyénekre is ugyanazok a fiziológiai alapvetések vonatkoznak, mint egy egészséges emberre. Lehet, hogy a te alapanyagcseréd 200-300 kalóriával alacsonyabb van, mint egy egészséges embernek, de attól még fogyni csak a tartós kalóriadeficittől lehet, semmilyen csodaszertól.
aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért a "csodaszerektől" várod a "csodát"? Miért nem te magad fegyelmezed meg az életed, a mindennapjaid?

Önfegyelem kell ahhoz, hogy tudj fogyni.


Nekem 8 hónapomba került a 15kg leadása...

aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

nekem is pcos van

nincsenek csoda szerek


kaloria deficit kell és normális étkezés


a legjobb ha élet mód váltás is történik és mozogni is elkezdesz

aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kalóriaddficit és edzés. Mással nem fog meni.

Ha a fogyást meg lehetne venni, nem lenne az ország elhizott

aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Élet mód valtast, és kalóriakat is számolok de ez mellé szeretnek szedni valamit ami még rá segít.
aug. 6. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Miben kéne segítség, amikor semmi más tényező nincs a képletben az életmódváltáson és a kalóriaszámoláson kívül?
aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Saxenda
aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 nincsilyen amit szedhetsz és rásegít. Amit nem szedsz de rásegít az a sport. Heti 2x 60 perc
aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
Nem étrend kiegészítő kell, hanem normális étrend. Lecserélni a boltokban magukat kellető élelmiszernek látszó tárgyakat, és VALÓDI élelmiszereket fogyasztani.
aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincsen csodaszer.

Kalória-mínusz és normális mennyiségű mozgás a megoldás.

aug. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!