Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek újabb étkezési zavar?

Szerintetek újabb étkezési zavar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mikor elkezdtem a gimit, lefogytam, 54kg-ról indultam aztán már csak a 41kg-ot súroltam alulról. Egész 9.-ben ezt a súlyt tartottam, majd következő évben elkezdtem hízni, és most újra 51kg vagyok, de ez kb a mindennapos falásrohamaim miatt van. Lehetséges, hogy mindjárt egy éve falásrohamaim vannak, vagy csak átestem a ló túloldalára és mostmár falászavar alakult ki nálam?

júl. 29. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de szerintem keress fel pszichológust vagy orvost. Nehogy nagyobb baj legyen.


Egyébként lehetséges hogy az új környezet miatt alakult ki.

júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A falasrohammal mindenképp keress fel pszichológust, mert ez is evészavar !
júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi nevezel te falásrohamnak?

Ezt mondjuk leírhatnád, mert egy "fejben" nem gyógyult anorexiásnak már a normális étkezés is jelenthet falásrohamot.

júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyik fajta evészavarból át lehet esni másikba. Mindegy milyen, pszichológus segítsége kell.
júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lettél kényszerevő. Azért vannak falásrogamaid, mert a sok koplalás végett életed azt a pontot, hogy a szervezeted teljesen kiéhezett. Sajna ezt tapasztalatból írom, mert 1 éve én is ugyanebben a cipőben jártam. Miután elkezdtem kilábalni az anorexiából olyan szinten éhes voltam már, hogy az egész nyaram abból állt, hogy 3000-4000 kcalt ettem majdnem napi szinten.
aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!