Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet attól gyomorpanaszom,...

Lehet attól gyomorpanaszom, ha olyat eszek ami nem ízlik?

Figyelt kérdés
tudom hogy a testépítő kajálás nem arról szól hogy finom legyen. de ha megeszek egy adag natúr csirkét rizzsel, utána kellemetlen érzés lesz a gyomromban. pedig nem vagyok egy olyan gyomorpanaszos. nyilvàn nem egy alkalomról van szó, hanem ha mindennap ezt eszem 2x. már hányingerrel veszem elő a dobozt, hogy újra ezt kell ennem. pedig se a rizstől, sem a csirkétől nem kéne hogy baja legyen a gyomromnak. azért mert nem ízlik, okozhat ilyen panaszokat?
júl. 25. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valamitől undorodsz, attól nyilván lehet hányingered. Miért eszel minden nap kétszer csirke-rizst, pláne ha utálod? Naturál hobbistaként a legfontosabb a fenntarthatóság, ha pedig valamit undorodsz, az nem lesz fenntartható.

Kaja terén csak az számít, hogy rendben legyen a kalória és a fehérje. Hogy ezt te milyen ételekkel oldod meg, az lényegtelen. 15 éve tudja minden gyúrós, hogy a csirke-rizs nem kötelező. Én évek óta nem eszek csirkét vagy rizst, mert egyiket se szeretem. Van még a világon millió egyéb fehérjeforrás és szénhidrátforrás.

júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom én is, hogy nem csak ez a kaja létezik. de ezzel a legkönnyebb talán a makrókat bevinni. pàr hónapig akartam egy ilyen szigorúbb ètrendet tartani, utàna kicsit változatosabbá tenni. mert azért tényleg rövid időn belül meglàtszik hogy miket kajál az ember
júl. 25. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

"ezzel a legkönnyebb talán a makrókat bevinni"

A legkönnyebb azzal a kajával bevinni a makrókat, ami fenntartható. Nekem pulykával és bulgurral, vagy marhával és burgonyával sokkal könnyebb bevinni, mint csirkével és rizzsel, mert utóbbi kettőt utálom. Ha te is, akkor mi a kérdés?

júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, még egy testképzavaros.
júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!