Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maltofer milyen gyakran okoz...

Maltofer milyen gyakran okoz gyomorpanaszokat?

Figyelt kérdés
5 alatti a vasam a laborban, azt mondta a doki, hogy Maltofert szedjek, azt amiben van Folsav is, napi 1et. Olvastam, hogy okozhat hasi fájdalmat, hányingert, hányást, hasmenést és mivel nagyon félek a hányástól nem merem elkezdeni szedni. A többi vaskészítményről is ezt írják, ki kell tapasztalni kinek melyik válik be, én pedig félek kísérletezgetni. Aki szedett már vasat okozott panaszt nektek?
júl. 13. 03:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hanyni nem fogsz tole maximum hanyingered lesz. De ha nem ehgyomorra szeded hanem mondjuk etkezes kozben akkor szerintem az sem valoszinu. Szorulast vagy epp hasmenest okozhat, de az mindketto kikuszobolheto etrendbeli valtoztatasokkal. Illetve szerintem egy ido utan hozzaszoksz.
aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!