Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy hónapig nem ihatnánk...

Ha egy hónapig nem ihatnánk vizet de dinnyét meg hasonló lédús gyümölcsöket korlátlanul fogyaszthatnánk akkor életben maradnánk?

Figyelt kérdés
júl. 23. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a gyümölcsökben víz van.
júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nyáron az a gyümölcs mennyisség, amit meg tudnál enni nem lenne elég.

De kevésbé meleg évszakokban elég lehet.

júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# A görögdinnye víztartalma 90-95%, Sherlock... Ha meg tudsz inni 1 liter vizet, akkor meg is tudsz enni 90 dkg dinnyét.


De vizsgálhatjuk a cukkini, uborka, stb. víztartalmát. Nyilván nem gyömbérre, meg banánra gondolt a kérdező...

júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. Sherlock, én pl: nem tudok megenni majd 1 kg dinnyét, nem is szeretem...

na meg enni is kell, de nem csak gyümölcsöt így nem is férne belém az a plusz gyümölcs mennyiség ami kéne a megfelelő folyadékbevitelhez. Szerintem neked kéne ezt átgondolni még egyszer!

júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha szojaznál és nincs más nem nagyon lenne valaszásod. Gondolom nem halnál inkabb szomjan mert nem akarsz dinnyét enni. 😄
júl. 26. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Persze, de nem tudnék anyit megenni amennyi kéne...
júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!