Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik egészségesebb a napi...

Melyik egészségesebb a napi főzéshez, a kacsazsír, vagy az olívaolaj?

Figyelt kérdés

júl. 20. 07:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Úgyhogy vitatkozni lehet tovább, hogy ki a vicces ebben.
júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Jól van, bazeg, de azt írta, hogy ABSZOLÚT állatmentes. Mi az anyámra kellett volna gondolni? Nyilván az én hibám, hogy nem bírja egyértelműen kifejezni magát..
júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Bármelyik zsiradék jó a főzéshez. Az főzés vízben zajlik, ahol az olaj, zsír nem éri el a káros hőmérsékletet 145 Cls. A víz 100 Cls lehet maximum ugye?, a zsír, olaj 155 Cls felett rákkeltő. Tehát 155 Cls halál...
júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22: Viszont én kérek elnézést mégis! Az valahogyan rejtélyesen csúszott be és nem akartam azt írni. Nem is emlékeztem. Úgyhogy ez beütött.
júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
hú, finom ám a kacsazsír. de a libazsír még jobb. ajánlom még a minőségi mangalicazsírt, az is rendkívül hasznos a testnek, persze ésszerű mennyiségben.
júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ma amangalicát is tápon nevelik. Innentől pedig ugyanolyan a zsírja, mint a többi sertésnek. Csak a neve más.
júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26 ha mégegyszer elolvasod a válaszom, azt írtam, hogy minőségi mangalicazsírt. ez azt jelenti, hogy nem kommersz forrásból, hanem ismert gazda által nevelt malackából kisütött zsír.
júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Senior Séf ***** válasza:

Egyébként most nem vitatkoznánk ezen,ha fél évszázada Gerard Ford amerikai elnök nem lett volna szívbeteg. Így viszont a fél világ aggódott a sorsáért, ami remek aláfestésül szolgált Ansel Keyesnek a napraforgólobbi megbízásából írt tanulmányának az állati zsírok csúnya rossz ártalmairól, szemben a napraforgóolaj állítólagos áldásaival. A háziasszonyok mindenesetre kitörő örömmel fogadták,és rögtön belopta magát a szívükbe, a könnyebb tárolhatóság, adagolhatóság és kezelés miatt.

Onnantól kezdve a kutyát se érdekelte, hogy az évmilliók üllőin edződött emésztőrendszerünk nem tud mit kezdeni egy néhány évtizedes divattal, diadalmenetre indult az étolaj.

júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!