Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik egészségesebb a napi...

Melyik egészségesebb a napi főzéshez, a kacsazsír, vagy az olívaolaj?

Figyelt kérdés

júl. 20. 07:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
31%
Miért mit raknak ott alá? Libatöpörtyűt? Érdekes, hogy minden olasz recept olívát ír.
júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Majd legközelebb megkérdezem akkor. :D
júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%
Alapvetően állati zsír nem lenne egészséges... De mértékletes használatát ettől még nem kell kizárni, ha valaki szereti. Bár például abszolút állatmentes étel elkészítését azzal hülyeségnek tartom, mint például nokedli. Egy időben kókuszzsírral sütöttem és az a legjobb... De sajnos túlságosan gyorsan tönkremegy és ahhoz pedig drága. Étolajat használok.
júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Mióta állatmentes a nokedli? Van benne állati eredetű összetevő, vagy nálatok hogy készül?
júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Senior Séf ***** válasza:
100%
Azért azon talán nem kéne késhegyig menő vitát folytatni, hogy a hagyma alá való késhegynyi zsiradék honnan származzon. Itt a kulináris szempontok felülírják az egészségmegőrzést.
júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%
Mangalicazsírral főzök (nézzetek utána, miért egészséges), salátákra olívaolajat használok, s némi kókuszzsírt / kókuszolajat is szoktam, amihez csak kevés zsiradék kell. Tehát nagyon változatosan használom a zsiradékokat.
júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
17%
14: Úristen!... Erre nem lehet mást mondani, ha ennyit nem ért valaki.
júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
40%
Magyarázd már el akkor, légyszi! Mert én teljes mértékben abban a hitben voltam, bszki, hogy a tojás állati eredetű. "Abszolút" állatmentes. Vicci vagy. 🤡
júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
De nem hús és csak vegánok nem eszik.
júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A húsevés jelenti azt, hogy állatot eszünk.
júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!