Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire hatásos ha az evét...

Mennyire hatásos ha az evét nem adom le?

Figyelt kérdés

egy gyengém van és az az evés, szeretek enni nagyon viszont edzenem is kell mert azért eléggé amorf a testem nem vagyok kövér de a formája borzasztó...



Lehet úgy jó alakot csinálni hogy az igénytelen evési stilusomat megtartom viszont napi szinten edzek 1 max 2 pihenőnappal?


júl. 12. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Progresszív túlterhelés, bukás közeli intenzitás, heti 8-15 munkasorozat izmonként, elegendő kalória, 1.5 g/tskg fehérje. Ha ezek megvannak, akkor fejlődni fogsz, ha nincsenek, akkor nem fogsz, maximum az első egy-két hónapban, amikor az ember még nulla tudással, össze-vissza zabálással és edzegetéssel is képes fejlődni.

Maradjunk annyiban, hogy amíg nem ismerkedsz meg legalább az alapokkal táplálkozás és edzés terén, addig tényleges eredményekre ne számíts izomépítés terén.

júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi az az evét??


ha evés akkor nem is azzal lesz a legnagyobb baj nálad hanem h azt se vágod mi fán terem az edzés meg az étkezés

nincs tudásod


tanulj !!

júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez teljes mértékben így van. 0 szinten vagyok fejben ebben a témakörben.
júl. 12. 16:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!