Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egész nap fáradt vagyok,...

Egész nap fáradt vagyok, semmi energiám fent lenni, szédülés émelygés is követni már rég óta, Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez? Helytelenül is táplálkozom és többet dohányzom, alig van étvágyam.

Hogyan tudnék ezen változtatni? Mert csak úgy nem megy, enni alig birok és a vitaminok se nagyon segítenek. Gyenge az immunrendszerem. Mostmár ilyen 39-40 kiló közt vagyok. 19 évesen

Milyen étel segít ilyenkor?


jún. 30. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj orvoshoz.

Itt orvosok nem rendelnek. Főleg látatlanban és laborvizsgálatok nélkül.

Gyógyulást.

jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy anorexiás ugye?

Mert sajnos az agy képes leállítani a bélrendszer normális működését.

Mindenképpen kivizsgálásra van szükséged!

Első a labor amiből sokminden kiderül.

Nem akarlak ijesztgetni!

Addig is a B-komplex vitamint szedheted, magnézium stearát pezsgőtablettát ami recept nélkül kapható és nem fog ártani. A nagy forróság miatt lehet esetleg gyengébb a szíved.

Bár lennének ezen az oldalon egészségügyi dolgozók!

Én csak egy egyszerű ember vagyok, aki sokat tapasztalt a saját és mások betegségéből.

jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!