Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor kell sokat ennem ahhoz,...

Mikor kell sokat ennem ahhoz, hogy hízzak?

Figyelt kérdés

Szeretnék hízni 6-7 kilót mert elég vékony vagyok :S Valami tanács mit csináljak/egyek ?

Ja és egyik nap próbáltam többet enni húsból meg tésztából de ennek mindig az lett a végeredménye,hogy estére rohattul hányingerem lett :S Szoval jó lenne valami olyan mód amivel keveset kell ennem de többet hízok ha értitek mire gondolok.


2010. okt. 31. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem bírsz sokat enni, akkor magas kalória tartalmú dolgokat egyél. Pl ha gyümölcsöt eszel, akkor banánt egyél, mert az az egyik legmagasabb kalória tartalmú gyümölcs. Meg a hízó kúrások, a hústól nem tudnak elhízni, csak mert többet esznek belőle és lehet, hogy amit te ettél többet az neked sok, de másnak meg lehet hogy az a kevés.

Naponta többször egyél és az elalvás előtti 2 órában egyél valami hizlalót! (csokit vagy valami édességet)

2010. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bénabéla11 ***** válasza:

ha szeretnél hizni akkor egyél több kalóriát mint amennyit elégetsz...


alapnak számold 2500al...átlag ember kaloriaigénye egy nap...


egyél 3500at és hamar el is hizol...


tök mind1 miböl jön össze neked az a kaloria...ugysem az a lényeg hogy egészséges legyél hanem hogy hizzál...


amugy meg ha vékony vagy probalj egy kicsit testépiteni...mindenkinek jobban áll egy kicsi izom mint egy kicsi háj...

2010. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

de irigylem az ilyeneket komolyan...

én simán feltudnék hizlalni akárkit:D


én meg azzal szenvedek hogy fogyjak és izzadok az edzőterembe!

Kapjátok be.

am egyél össze mindent ami jól esik.(persze ne gyomor rontásig)

Sok szénhidrátot,cukros és zsíros kajákat.

pl:kenyér,péksütik,gyors kaja(hambi,pizza,meki)csoki,keksz,chips,ropi.

Szóval érted a lényeget..

nem az számít mikor eszel sokat hízókúránál.

egész nap egyél.próbáld ki,hogy 2 óránként eszel. Persze az se egészséges ha hirtelen hízol..

2010. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, de ha valaki idetéved ez a válasz mind nagyon sok sebből vérzik..

Első még úgy ahogy jókat írt. Gyakori kisebb étkezés kell kalóriadús kajákból, ha nem bírsz sokat enni.

Második átlag ember kalória szükséglete 2500. Igen, egy normál férfi testé esetleg. Egy női testnek 1800-2000 kcal. De ez egyénileg eltér, erre vannak a kalkulátorok. Én kis termetű vagyok, ezért nekem 1600. Ha hízni akarok kb 2000-et viszek be. Emellett tömegnövelő edzés kell kezdetben saját testsúllyal heti 3 alkalom, ez étvágyat is csinál. Én se bírom mindig bevinni a 2000 kalóriát, de az 1900 meglegyen mindig.

De ezt mindenki magának kell kikalkulálja, akár egy edzővel karöltve. Ő edzéstervben is segít.

2020. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!