Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gond lehet, ha nem reggel,...

Gond lehet, ha nem reggel, hanem este veszem be a vitaminjaimat?

Figyelt kérdés
Mar több mint egy éve szedek 15 féle fajta vitamint, azóta nem voltam beteg, pedig addig ha azt mondom hogy havi 2x beteg voltam, lehet keveset mondok..így hogy szedem őket jobban érzem magam, szebb a bőröm, hajam.. tehát nem akarom abbahagyni semminek a szedését sem, mindegyik adalékanyag mentes, ízesítetlen, natúr, jó minőségű, magas hatóanyagtartalmú vitamin, gyógyteák es kapszulák.. viszont reggeli után ahogy beveszem elkezdek tőlük puffadni ami alig múlik el max 5-6 óra leteltével, addig pedig nagyon rossz érzés, de érzem, hogy nélkülük sokkal rosszabb állapotban lennék, tehat a puffadáson kívül nagyon meg vagyok elégedve a vitaminok eredményeitől, jobban koncentrálok, kevesbe vagyok fáradt, rendszeres a mensim, nincs migrénem, nem vagyok vérszegény, stb... de most pár napig nagyon rendszertelen és pörgős bonyolult napjaim voltak, ezért komplett elmaradt hogy bevegyem, es így jöttem rá, hogy ezektől puffadok, ezért arra gondoltam este beveszem hogy reggelre lemenjem a puffadás, de valamelyik -ha nem mindegyik- vitamint kifejezetten a teendők előtti időszakban kell bevenni, hogy hatékonyabb legyen, a hamarabb, könyebb felszivodas érdekében, ezért nem tudom, jó ötlet-e vacsi után bevenni ezeket..

jún. 25. 01:31
 1/8 L.. István ***** válasza:
62%
Ki kellene kísérletezned, hogy melyiktől puffadsz, mert nyilván nem mindegyiktől és azt elhagyni vagy lecserélni.
jún. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

" több mint egy éve szedek 15 féle fajta vitamint"


MINEK??? Teljesen fölösleges ennyiféle gyógyszert szedn!

jún. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb 2x leirtam hogy megértse az is, aki nem ért hozzá, hogy ezek nem gyógyszerek.
jún. 25. 08:55
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Egyszerű, ha puffadsz tőlük, akkor ne szedd. Vagy szedj mást. Estére nem tudom miért kellene szedni ilyesmit, de ha akkor puffadnál, akkor az alvással lenne gondod. Szerintem tarts egy kis szünetet.
jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

A vitaminok GYÓGYSZEREK, a tabletták, stb ugyanolyan töltöanyagokkal vannak tele, mint az orvosságok és ezek azokm az összetevök, amik inkább károsak.

Másrészt ha normálisan étkezel, semmi szükség plusz vitaminokra!

jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges őket szedni, semmi értelme.

[link]

jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
#6: Ezt ma én is olvastam, érdekes cikk, bár én sosem voltam híve a vitaminok, ásványi anyagok és egyéb nyomelemek szedésének, hacsak nem hiány van, vagy élsportoló valaki.
jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cubina ***** válasza:

Leírnád név szerint, hogy miket szedsz? Előfordulhat, hogy valamelyik negatív hatással van a másikra, nem lehet mindegyik vitamint, gyógynövényt bármivel együtt szedni.

Én is a természetes összetevők híve vagyok, de 16 félét szedni túlzás.

Ráadásul időnként szünetet kell tartani a vitaminok terén is.

Valamelyik nyilván nem jó a szervezetednek, különben nem puffadnál 5-6 órán keresztül (amíg ki nem ürül a szervezetből).

ma 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!