Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek erről a...

Duke81 kérdése:

Mi a véleményetek erről a reggeliről? Ezt eszem kb másfél éve minden reggel.

Figyelt kérdés
4-5 evőkanálnyi kefir összekeverve egy evőkanál mézzel, bele vegyes magvak, zab, rizskása és beleaprítva egy banán vagy fél alma. Néha még valamilyen aszalt gyümölcs is társul hozzá.
jún. 21. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Mi legyen a véleményünk egy ételről?

Ízlik? Szereted? Akkor jó.

jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
neked mi a véleményed a kék színről kérdező??
jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretem a kéket, a tengerre emlékeztet. :)
jún. 21. 22:55
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Ízlik? Akkor meg miért kérsz véleményt?
jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából tápérték, napi bevitt vitaminok és rostok miatt kérdeztem. Kicsit kifejtve, hogy mennyire egészséges ez így naponta és e mellé szükséges e bármi kiegészítő vitamin vagy egyebek.
jún. 21. 23:00
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Kissé cukros, de amúgy oké. Jó ötlet a méz, mert bár magas a ch, de sok hasznos cucc is van benne. Én vagy mézzel, vagy gyümölccsel enném, szerintem felesleges ennyi cukrot enni.


(Gondolom a kérdező az élettani hatásáról érdeklődött, csak szarul kérdezett.)

jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha jól esik.

Nincs az a pénz amiért én megenném

jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én esküszöm megkóstolnám, csak nincsen itthon kefír :( de kérdező köszi az ötletet!
jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jó kis reggeli. Én tuti ennék hozzá valami kiflit is mert a gyomrom nem bírná natúrba ezt a kefíres cuccot éhgyomorra. De amúgy jól hangzik.
jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tök jó, semmi különleges nincs benne. Az 1 kilós natúr müzliben is hatalmas szárított gyümölcsök, magvak vannak, ezt többnyire tejjel fogyasztják, hogy te milyen tejtermékkel vegyíted össze az a te dolgod.
jún. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!