Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek erről a...

Duke81 kérdése:

Mi a véleményetek erről a reggeliről? Ezt eszem kb másfél éve minden reggel.

Figyelt kérdés
4-5 evőkanálnyi kefir összekeverve egy evőkanál mézzel, bele vegyes magvak, zab, rizskása és beleaprítva egy banán vagy fél alma. Néha még valamilyen aszalt gyümölcs is társul hozzá.
jún. 21. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
A méz az meg a mézes müzlinél van, szóval a hozzávalók abszolút helytállóak egy tápláló reggelihez. A zab és a magvak megdagadnak és eltelítenek.
jún. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem száraz lenne, és én a joghurtot jobban preferálnám, a kefír nekem sós ízeket juttat eszembe.


De ha neked oké, egyed.

jún. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😀 Ment a pipa. 6-ost nem értem miért pontoztátok le. 🤨
jún. 22. 06:56
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Egész jó, kivéve, hogy túl sok benne a cukor, a mézből én max. egy kávés/teáskanálnyit tennék bele, de nekünk van mindig itthon bekevert házi müzlink (zabpehely, magvak, aszalt gyümölcsök), ahhoz nem teszek pluszban semmi édesítőszert amikor natúr joghurttal vagy kefírrel eszem, elég édesek az aszalt gyümik + a banán vagy alma.


Rizskása? Ez valami instant félkész cucc? Abban is biztos van cukor, már csak ezért sem tennék bele pluszban. Ez miért kell bele pluszban?


A másik, hogy ha pl. nem eszel tk kenyeret reggelire, akkor gondoskodj róla, hogy a nap többi részében vigyél be elég jó minőségű szénhidrátot. A harmadik, hogy én unnám minden nap ugyanazt enni, de ez egyéni ízlés dolga, nyilván.

jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, 5-ös megjegyzésedre reagálva: ez csak a reggeli, szóval a kérdésedre (elég egészséges-e stb.) nem lehet válaszolni anélkül, hogy tudnánk mi egyebeket eszel e mellé napközben. Kiegyensúlyozott étrend mellé egyébként nem nagyon kell semmilyen vitamin, egyedül a D vitamin javasolt nyár kivételével.
jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!