Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy alig érem el a...

Normális, hogy alig érem el a napi 160 gramm ch-t, de közben az egekben van a kalóriabevitelem?

Figyelt kérdés

A napokban kiderült, hogy GDM-s vagyok, orvoshoz jövő héten megyek, de addig is tartom a 160 gr ch diétát és még nagyon tanulom.

A Yazio alkalmazásban vezetem, hogy minek mennyi a szénhidrát tartalma. Eddig nem ettem napi 5x, és most is küzdök már este, hogy a maradék 25 gramm ch-t bevigyem, mert azért a minimum 160-at tartani akarom. De közben látom, hogy majdnem 2000 kalória a napi bevitelem. Ez normális? Az alkalmazás szerint ennyi kalória mellett még jobban. hízni fogok. Emiatt picit aggódom, most hogy lehet nem is csinálom jól a diétát és ártok a babámnak.


jan. 7. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ugye tudod, hogy nem csak a szénhidrátban van kalória? A zsírban például rengeteg van. Attól még hogy 160 gramm CH-nál nem eszel tőbbet, nem jelenti azt, hogy fogyni fogsz, mert nem csak a szénhidrátban van a kalória. 1 gramm zsírban azt hiszem kb 9 kalória van, 1 gramm fehérjében 4 kalória, 1 gramm szénhidrátban is 4 körül.
jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg sok zsirt eszel.

Egy gramm feherjeben 4.1 kcal van.

Egy gramm szenhidratban szinten 4.1

Egy gramm zsírban 9.3 kaloria van

jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A cukrom miatt csak a ch a lényeg. De akkor így a 160 gramm ch diéta jól érvényesül?
jan. 7. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, mert itt külföldön pl nem is ismerik a 160gr-os bohózatot :D
jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 160 gr ch dieta jol ervenyesul. De ha a szuksegletednek tobb kaloriat viszel be akkor hizni fogsz
jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!