Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 és fél éves fiú vagyok,149c...

14 és fél éves fiú vagyok,149cm 36kg-mal. Fogok nőni még?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve semmit nem nöttem,nem híztam.Lehet,hogy itt megállok a növésben?:(
2010. okt. 8. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
... Güzü? :DD
2010. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj:)

Biztosan fogsz még nőni,csak nálad vmiért a genetikai folyamatok le vannak lassulva,de nem kell aggódni!

Osztálytársam is töpörtyű volt,most meg majdnem nagyobb,mint én(175 cm)

Am a fiúk ha jól tudom 21 éves korukik fejlődnek(nőnek stb)

Tehát sztem lehet h pár év múlva sokat fogsz nőni,főleg h most érsz a kamaszkorba:D

2010. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Minden bizonnyal fogsz még nőni.A férfiak 20 éves koruk után is nőnek.

Valószínűleg nemsokára hirtelen fogsz megnőni.

2010. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pappmartin válasza:

én fiú vagyok 12 éves, 160centi és 52kiló.

Szerintem attól nem kell aggódni.:)

2010. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony vagy,ha tényleg nem nőttél jobb lenne ha megkérdeznéd a gyerekorvosdat.Mekkorák a szüleid,főleg az apukád?-mert általában az ő magasságát szokták a fiúk örökölni,szóval ha ő is alcsony ilyen 170 cm körüli akkor érthető mért vagy te is kicsi.

Ja és biztos nősz,de ez tényleg nagyon kicsi,a súlyod jó.Fejldődsz minden másban rendesen?

2010. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Édesapámat nem ismerem.De anya azt mondta,hogy 180körüli,anya meg 157cm.
2010. okt. 9. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor tuti fogsz még nőni,de van olyan aki nagyon alacsony 16 éves koráig és csak akkor nyúl meg,de nagyon sokat akár 30 cm is.Meg a 16,5 éves kor az a határ,amire egy fiúnak,de a lányokra is ez a kor igaz,a kamaszodás jeleninek meg kell jelenie,nyúlnia,szőrősődnie,mutálnia(lányoknál mensi,fiúknál sperma) meg ilyesmik.Csak alacsony vagy,vagy nem is igazán kamaszodsz még?
2010. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Quegmire válasza:
ha te abba a korosztályba tartozol amelyik 1általán nem nő hónapok alatt akkor ne lepődj meg ha pár év múlva hihetetlen gyorsan fogsz nőni.(személyes tap.) kicsi voltam kb akkora mint te talán még kisebb is de aztán megindult a növés és évente 10-12cmeket nőttem. :) ne aggódj
2010. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. okt. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!