Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudom, hogy túl sovány vagyok,...

Tudom, hogy túl sovány vagyok, de mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Szóval, mint ma már az egyik kérdéshez leírtam majdnem 24 éves vagyok és a 183 centimhez alig hatvan péár kiló. ezt úgy kell elképzelni, hogy több év rendszeres otthoni felülésezés és fekvőtámaszozás után szálkás a karom, de szerintem nagyon vékony, viszonylag fejledt a mellizmom és még ha nem is durván, de kockás a hasam. Legnagyobb súlyom 67 kiló volt úgy három éve, de fél évvel ezelött szörnyű hír fogadott a mérlegen, ebből lefogytam négyet. Elkezdtem kondiba járni és két hónap után is max fél kilóval mutatott többet ez a fránya mérleg, most tartok négy és fél hónapnál, holnap félve állok rá újra az említett eszközre, de tartok tőle, hogy még mindig ugyan annyit mutat...
2010. szept. 15. 00:03
1 2
 11/12 Gyakor ***** válasza:
00.18-nál a lényeg! A kajáláson múlik minden, és a tömegelés nem fog jól menni(hiába edzel te akárhogy), hogyha nincs megfelelő étrended! Napi 5-6x étkezés, mindegyikben legyen bőven fehérje (szárnyas/hal/marha/tojás/túró...) és szénhidrát (rizs/krumpli) is. De jobban jársz ha felkeresel tényleg egy normális edzőt/dietetikust.
2010. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, kivéve ennek a gilisztázós nem minősíteném, hogy milyen válaszolónak. Jah, egyébként annyi történt azóta, hogy ma rá mertem állni a mérlegre és végre újra elértem a 65 kg-t ami a 18 éves korom utáni életemet tekintve a leg jellemzőbb súlyom volt...:) Tehát az eddigi négy és fél hónapos edzésem utolsó két hónapjában sikerült másfél kilót összeszednem, és elég valószínű, hogy ezt tiszta izomból. Még ha ez a tendencia marad úgy egy-két évig, utánna szinten tudom tartani magam akkor kb meg is leszek elégedve...
2010. szept. 15. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!