Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitöl lesz fenséges a tonhalko...

Mitöl lesz fenséges a tonhalkonzerv?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mit kéne ennem hozzá h finomabb legyen,tuti van olyan hozzávaló amitöl finomabb.gondolok arra h az olajos hal + vaj+citromlé esetleg lilahagyma belseje.az például isteni.
2008. dec. 16. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
en kulfoldon egy etteremben dolgozom es mi majonezt, bazsalikomot, hagymat szoktunk osszekeverni, egy icuri citromlevel es izesitokkel, isteni szokott lenni, az emberek nagyon szeretik, foleg ha egy szendvicset keszitesz sajttal es azt a szendvizssutobe teszed es osszeolvadnak.
2008. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen én is majonézzel ismerem,plussz hagyma!
2008. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a tonhal konzerv magában is fenséges!!! én szoktam olyat,h fokhagymával elcsipegetem vagy csinálok paradicsom lilahagyma keverkéet és akkor összeöntöm. illetve még azt,h natur csirke, rizsbe beleöntöm. az olajra figyelj mert ha rossz minőségű akkor rakodhatnak a kilók plusszba.
2008. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az Utolsóval eleve fenséges!:) Én plussz pici sót szoktam hozzátenni,jobban kiemeli az ízét és had jegyezzem meg,hogy magvas bagettel isteni! Szerintem. Bors+majonéz is mehet rá!
2012. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!