Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » GILBERT -korban szenvedo mit...

GILBERT -korban szenvedo mit ehet, -ihat hol talalok rola tobb infot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a nőgyógyászati vérvételen derült ki, hogy van.

azt mondták, hogy egyáltalán nem komoly, valami enzimet nem termel a máj, de nem olyan probléma, amivel nem lehet együtt élni.


több orvost is megkérdeztem, azt mondták, hogy nem kell vele foglalkozni

(az egyik orvos kétszer már megmentette az életemet, szóval megbízom benne :D)

2010. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok:

ha nagyon érdekel, akkor itt van infó:

[link]


de gyorsban idézek is:

"Az esetek döntő többségében az emelkedett szérum bilirubin-szint panaszokat nem okoz, ezért annak kezelése nem szükséges"

2010. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szia koszi a linket, :) azt mndod nem komoly lehet vele egyutt elni...de egy orvos mar 2 X mentette meg az eleted? Gilbert kor miatt?? azert mert olyanokat ettel ami nem jo?, rosszul voltal, az en paromnak be sargult a szeme, rosszul volt szedult... stb azota se ehet karfiolt kaposztat ...stb.
2010. szept. 9. 08:30
 4/5 Eva8526 válasza:
Nekem is Gilbert kórom van, annyit tudok hogy nem ehetek füszeres ételeket, alkoholt nem ihatnék, állítólag nem dolgozhatnék éjszaka, a dohányzásról most hallottam elöször, de milyen igaz, mert két évig nem cigiztem, most megint rágyujtottam és tessék már megint sárga a szemem. Olyan cikinek tartom. Holnap veszek szemcseppet, lehet segít valamit. A fogamzásgátlókról meg annyi hogy már sok alacsony hormontartalmú gyógyszer van. Az én dokim azt mondta hogy nem probléma.
2011. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eva8526 válasza:
A cinkszulfát állítólag segít a bilirubinszint csökkentésében.
2011. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!