Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki hogyan él egészségesen?

Ki hogyan él egészségesen?

Figyelt kérdés
Leírnátok? Mit esztek, mit nem. Mit isztok? Mit sportoltok? stb.
2010. aug. 28. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én eszek rendesen kolbászt meg kenyeret is a szénhidrát és zsír miatt, de sportal lemozgom.
2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

próbálom kerülni a fehér lirsztes cuccokat és a cukrot, de nem mondom azt h sose eszek, mert akkor hazudnék

zöldséget-gyümölcsöt sokat eszek, húst, halat, igyekszek beiktatni az étkezésekbe, főzelékeket is megpróbálok 2 naponta legalább enni, szintúgy leveseket is

üdítőt nagyon ritkán iszok, szénsavmenets ásványvíz, csapvíz, tej és tea, ezekez szoktam inni

joghurtot mindennap eszem vacsorára, arra figyelek h vacsora még 6 elött történjem meg és vmi lightos kaja legyen

egy héten ha tudok futok legalább heti 5 de most egy időre felkellett hagynom vele egy bokasérülés miatt, így biciklizek helyette(sobabicikli) + szoktam tornázni itthon combra, hasra, karra

2010. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mi úgy ahogy egészségesen eszünk.

Anyu szokott főzni, de ha nem akkor ilyen kajakihordós izétöl hozatunk kaját meg ilyenek.

Sok zöldséget eszek, nemcsak nyersen. Mivel 3 éve nem ettem semmiféle húst, hát anyu a húsos ételeket is megcsinálja nekem zöldségekkel. Szeretem a gyümölcsöket, sokszor csinálunk gyümisalátát is. =) Szeretem a sajtokat, tejet is eszek/iszok. Tojást igy magában havi 1x általában kell ennem azért... Szeretem az ilyen házikészitésű dolgokat. Mivel hegytetőn lakok, a mozgás is megvan :D Elég sokat gyalogolok, a buszmegálló is 20percnyire van a házunktól.

Kávét én iszok meg mamám itthon, anya nem kávézik.

Inni még teákat szoktam, én általában gyümi-vagy zöldteákat izesités(cukor, citromlé) nélkül szeretem. Vizet is iszok, ilyen mágneses vizünk van, tehát nem sima csapviz.

Tornázni ritkán szoktam, de szeptembertől kell mennem gyógytornára a gerincem miatt.

Háát nagyjábol ennyi. Nem vagyunk biorobotok még misem. :D

2010. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!